Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nasz populiuzm jest lepszy niż twój ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kopyto96: Fajny chocholix, ale musisz zostać sprowadzony do rzeczywistości - oto co o tym pomyśle mówi czołowy neuropek ()
@ziumbalapl: Ale co to jest jakiś wasz przywódca, że to co on powie, oznacza wasze oficjalne stanowisko? XD Przecież karaluch powiedział dokładnie to co piszę wyżej - cieszycie się z takiej retoryki , czyli jawnych kłamstw. Czyli zero pomysłu na rządzenie krajem, a do tego maksymalne wkurzenie ludzi, których oszuka i za 4 lata gość do zaorania. To takie krótkowzroczne, nie sądzisz?
Ale co to jest jakiś wasz przywódca, że to co on powie, oznacza wasze oficjalne stanowisko? XD


@Kopyto96: No dobrze, spróbuję inaczej - wskaż mi gdzie neuropki, czy inne lewaczki zachwycają się pomysłem PO ;)

Przecież karaluch powiedział dokładnie to co piszę wyżej - cieszycie się z takiej retoryki , czyli jawnych kłamstw


Gdzie? Przecież jest wprost nazwane "populistycznym klamstwem". Pijany? Może Ci się włączyć inny filmik, wytrzeźwiej i spróbuj jeszcze
@ziumbalapl: Owszem, uważasz to za tragiczny pomysł, ale większośc osób broni tego jako "kiełbase wyborczą i dobrze, bo musi tak mówić, by wygrać", a tego ja nie pochwalam.

Gdzie neuropki zachwycają się pomysłem PO? Samym pomysłem się nie zachwycają, ale bronią jak matka potomstwa, że przecież Tusk musi tak mówić, a zrobi inaczej. A żadne kłamstwo nie jest dobrym pomysłem na budowanie zaufania.
większośc osób broni tego jako "kiełbase wyborczą i dobrze, bo musi tak mówić, by wygrać"

ale bronią jak matka potomstwa, że przecież Tusk musi tak mówić, a zrobi inaczej.


@Kopyto96: Udowodnisz? Bo póki co to są tylko Twoje słowa, co sugeruje, że mam do czynienia z #urojeniaprawakoidalne. W kontrze oczywiście sam mogę wystawić komentarze w wyżej wspomnianym krótkim filmiku - jakoś nie widzę tam fanatycznego stawania na głowie w obronie