Wpis z mikrobloga

Mirki,
za około pół roku oddają do użytku blok, w którym zostały wolne trzy mieszkania (dwie kawalerki i jedno ponad 120m2). Jestem zainteresowany zakupem kawalerki tam i zastanawiam się, czy istnieje u deweloperów coś takiego jak jakikolwiek rabat XD Nie mam pojęcia jak do tego tematu podejść. Mam już jedno mieszkanie u tego dewelopera (nie jestem wielkim landlordem xD), jestem w stanie zapłacić gotówką lub wziąć kredyt (nie wiem czy to robi różnicę). Jak na moim miejscu byście do tego podeszli?

#kredythipoteczny #mieszkanie #deweloperka
  • 10
Mirki,

za około pół roku oddają do użytku blok, w którym zostały wolne trzy mieszkania (dwie kawalerki i jedno ponad 120m2). Jestem zainteresowany zakupem kawalerki tam i zastanawiam się, czy istnieje u deweloperów coś takiego jak jakikolwiek rabat XD Nie mam pojęcia jak do tego tematu podejść. Mam już jedno mieszkanie u tego dewelopera (nie jestem wielkim landlordem xD), jestem w stanie zapłacić gotówką lub wziąć kredyt (nie wiem czy to robi
@magnussen Tak, tak samo 0%, 20%, albo że i tak czeka na kredyt2% i zaraz podniesie cenę. nikt nie wie jaka jest marża i sytuacja tego konkretnego dewelopera w tej konkretnej inwestycji, nikt nie wie o czym mówisz więc nikt ci nie powie na jaki rabat możesz liczyć.