Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Po tej ich serii spotów propagandowych, jak ten o ojcu co na wojnie zdobył dla córki iPhona czy gościu ze wsi co nie może się uczciwą pracą na wsi dorobić i postanowił iść na ochotnika, pokazujących jak można zarobić jeśli pójdzie się na wojnie i przez przypadek pokazać jak w Rosji jest #!$%@? i nie ma innych lepszych alternatyw to w sumie sam Wielki Hui wi co o u nich
@ChochlikLucek: właśnie jak patrzyłem na ten filmik z iPhonem to się zastanawiałem czy to fejk czy nie xD

zwłaszcza, że sam korzystałem z iPhone teraz mam jakiegoś Andka za 1000 pln sprzed 2 lat i nie widzę specjalnej różnicy chyba, że:

a) na korzyść iPhone jakość zdjęć
b) na korzyść Androida pływające okienka np czatów.

więc tym bardzie nie rozumiem podniety w sumie telefonem gdzie nawet budżetowe telefony nie tną się
@Bobito: lekki offtopic, ale to wyjaśnia tajemnicę samobójstw przez zamknięte okna. Na początku otwiera okno, po chwili jest już ono zamknięte. A my durnie myśleliśmy, że seryjny samobójca, a to po prostu technologia.
@Bobito: straszenie tęczą, zmianą płci i „lewacką ideologią” w szkołach, odejście od Boga i kościoła, „kolonizowaniem” kraju przez zachód. Brzmi znajomo kochani? Bo ja osobiście nie szukałbym tak daleko na wschodzie takiego typu propagandy ( ͡° ͜ʖ ͡°)