Wpis z mikrobloga

@fuechsinn: Spoko, masz takie prawo. Ja podświadomie ratuję osobę, która jest w zagrożeniu. Takie mam instynkty. Nie oceniam Ciebie źle, po prostu nie chciałbym mieć takich ludzi w swoim otoczeniu, bo nie wiem czy by mi pomogli. Tyle, i aż tyle. Piwko, rozmowa, wypad na weekend - spoko. Przyjaźń, i ogólnie mówiąc zażyłe stosunki? Nie ma opcji. To nie był broń Perunie atak :)
@Pshemeck: bardzo ckliwa historyjka ale polecam poczytać prawdziwe przyczyny holcaustu. To nie jest tak, ze sobie nazisci ot tak z tylka wymyślili ich jako wrogów tylko na dobra sprawę sami się podłożyli
bo uważam, że rodzice są zobowiązani do chronienia przede wszystkim swojego potomstwa, skoro już je sobie zrobili i jeśli chciał pomóc komuś ryzykując życiem, to powinien najpierw ruszyć głową i zabezpieczyć swoje nieświadome konsekwencji dzieci, tak żeby ryzykować życiem wyłącznie własnym, skoro ma takie życzenie, a nie życiem swojego bogu ducha winnego potomstwa?

Obyś nie miał dzieci w takim razie.


@fuechsinn: no zajebiste myslenie, a potem idziesz do roboty i szef
@RudyZibi no a jaki inny powód? Poprostu hilter byl chory umysłowo na punkcie Rzymian tak jak Putin na punkcie Ukraińców. Zwariowany człowiek z władza w rękąch. Polecam Ci się douczyc o historii lub pójść do szkoły i wtedy kontynuować wątek.
@Pshemeck porównywanie kilkutygodniowego płodu do żywych, cierpiących dzieci, gratulacje xD

Btw. krytyka odnosi się zarówno do matki jak i ojca, oboje to niezłe ananasy narażając własne dzieci na śmierć. Idź już powiedz własnym dzieciom, że jakby komuś obcemu coś złego się działo, to masz je gdzieś i mogą sobie zdychać i nie zawracaj mi dupy.
@falden: Ale co wyście się tak tej Ukrainy uczepili?
Różnice masz taka, ze Ukraińcy panoszą się we własnym kraju, Żydzi 80 lat temu panoszyli się na terenie innych nacji.
Nie popieram eksterminacji zwykłych ludzi ale niestety ich wierchuszka sama na to zapracowała i niestety antysemityzm miał mocne fundamenty.
Bo tutaj autentycznie chyba niektórzy myślą, ze antysemityzm to wymyślił Hitler i występował tylko i wyłącznie w Niemczech xD