Wpis z mikrobloga

ale to było 100 lat temu, czemu to rozdrapujemy ?!11111 to sie własnie słyszy jak ktoś wspomni o Wołyniu,obie tragedie łączy jedno zsrr pełne ukrainców jak i rusków i te dwie nacje niczym sie nie różnią po dziś dzien ,czekam na zesranie hihiihih


@Jurasik201: Od zbrodni w Buczy minął już prawie rok. Tak więc Ukraina powinna wreszcie o tym zapomnieć i wyciągnąć do Rosji rękę na zgodę. Rozdrapywanie starych ran nikomu
Od zbrodni w Buczy minął już prawie rok. Tak więc Ukraina powinna wreszcie o tym zapomnieć i wyciągnąć do Rosji rękę na zgodę. Rozdrapywanie starych ran nikomu nie służy. Tylko zgoda buduje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: Głupszej rzeczy dzisiaj nie przeczytam
to sie własnie słyszy jak ktoś wspomni o Wołyniu


@Jurasik201: Dziwnym trafem najwięcej o Wołyniu chcecie wspominać podczas wojny. Jakoś wcześniej nikt sie nie kwapił do uregulowania sprawy Wołynia, ale wybuchła wojna i już teraz natychmiast trzeba to załatwić.
Jakoś wcześniej nikt sie nie kwapił do uregulowania sprawy Wołynia, ale wybuchła wojna i już teraz natychmiast trzeba to załatwić.


@nostalgiwolf: Nie kłam. Co roku ten temat wchodził na wykop. Wy po prostu doszliście do takiego kuriozum że w rocznice rzezi wołyńskiej wyzywaliście ludzi od onuc bo mieli czelność wspomnieć o Wołyniu xD.