Wpis z mikrobloga

@Takinickk: a czemu ma u niego być? te dziewczyny są po 18, nie robi nic nielegalnego. chociaż ta z tych filmów ostatnich to faktycznie mega młodo wygląda, aż za młodo Xd w dalszym ciągu żadnej pedofili tu nie ma.
@why1sthat: Jak widzę jego Tik Toki z tą jego Karolinką to normalnie łapie mnie mega zażenowanie. Szkoda mi trochę tej dziewczyny. On jej ciągle wydaje jakieś polecenia, Karolinka zrób to, Karolinka stań tak, Karolinka pokaż się do kamery, Karolinka zatańcz teraz, Karolinka pokaż co masz na sobie, Karolinka teraz idź i zaprezentuj co i tamto.
I gada to kamery głupoty typu, Karolinka jest ładna ale Megakot jest najładniejszy, Karolinka wygląda dzisiaj
Jak widzę jego Tik Toki z tą jego Karolinką to normalnie łapie mnie mega zażenowanie. Szkoda mi trochę tej dziewczyny. On jej ciągle wydaje jakieś polecenia, Karolinka zrób to, Karolinka stań tak, Karolinka pokaż się do kamery, Karolinka zatańcz teraz, Karolinka pokaż co masz na sobie, Karolinka teraz idź i zaprezentuj co i tamto.

I gada to kamery głupoty typu, Karolinka jest ładna ale Megakot jest najładniejszy, Karolinka wygląda dzisiaj ładnie ale
T.....k - >Jak widzę jego Tik Toki z tą jego Karolinką to normalnie łapie mnie mega z...
@ScapularNotch: A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że blizna może sugerować niska samoocenę nigdzie nie napisałem, że nie widziałem po oparzeniu. Sam mam 2 blizny po 20cm na rękach (po operacji-miałem przez rok platynowe płytki) i pamietam, że w młodości powodowało to kompleksy. Widoczna blizna u młodej dziewczyny może się odbić chociażby na samoocenie w dodatkowo nie wiemy czym była spowodowana.
Chciałeś zabłysnąć ale Ci nie wyszło