Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Gości u Ropucha nie bylo od ponad 3 tygodni. Grafik miał zapełniony i musiał odmawiać. Teraz przyznaje że jest gołodupcem. Mówiłem tutaj że to efekt chwili ale myślałem że gołodupiec w czerwcu zapłacze a tutaj już płacze. Żona plemienna nic nie robi zresztą na gniocie gdzieś było, że do roboty nie pójdzie. Ale Ropuch mądry jest w jednym temacie nie musi stosować antykoncepcji - jak ona się uśmiechnie to wacek flaczeje. On nafukany ona nawalona i to do śniadania. Prądu w gniazdku nie ma a on nie wie gdzie są bezpieczniki. Ja myślę że jedyna mądrość w głowie Ropucha to jest ta poniżej pępka. Jeszcze nigdy nie spałem z gównem przy łóżku ale to chyba SURVIVAL a ja tego nie lubię. Ropuch błagaj Łysego niech da zaskurniaki bo czarno to widzę. Byłem na Melediwach ale nigdy gówno mi nie wypływało z kibla a ceny łącznie porównywalne. Zrób żonie plemiennej zęby - Łysy zapłącił za swoje chyba coś poniżej 20 tys PLN. Skoro zarabiasz 120 tys PLN to zrób jej szczękę. Dżunku chce czekolady to wyrabiał w domu kuchciku od siedmiu boleści.
  • 3
Żona plemienna nic nie robi zresztą na gniocie gdzieś było, że do roboty nie pójdzie.

@tygrys12345: dziś na gniocie nr 731 było robione kimczi. Gapa musiał je dokończyć za Tharong, bo ta nie chciała uszkodzić swoich sztucznych paznokci. I chyba po to ma te paznokcie, żeby mieć wymówkę od pracy i wielu obowiązków domowych.

Śmiechłem, jak na starcie obecnego biznesu pt. "home staying" Gapa oznajmił, że potrzebują sprzątaczki do CZTERECH pokoi