Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem wszystkie piosenki i chyba tylko 4 kraje są gorsze od nas (Rumunia, Albania, San Marino, Cypr). Jakbyśmy awansowali rzutem na taśme to wcale bym się nie zdziwił, wkońcu Polonia jest duża w wielu krajach.

Ehh, z takim Jannem to byłaby szansa na 8-10 miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#eurowizja
  • 5
@Tratak: Moim zdaniem awans się rozbije o naszą diasporę za granicą. UK i Skandynawia głosuje w naszym półfinale (chociaż minus że nie ma Niemiec). Układ bardzo nam sprzyja i sytuacja polityczna, więc jeżeli Polacy za granicą będą głosować na Blankę to przejdzie. Bo głos casuali z innych krajów mamy. Jeżeli zwykły Kowalski faktycznie wie o wybrykach TVP to może nie zagłosować. jeżeli się nie dowiedział to zagłosuje.

Co do Janna, to
@Mirkosoft: Solo jest za słabą piosenką i moim zdaniem nie ma szans na awans. . W dodatku wielu Polaków mieszkających za granicą może wiedzieć jak wyglądały u nas preselekcje i z tego powodu nie zagłosować.
Patrzę na komentarze internautów oraz reakcje youtuberów i nasza piosenka naprawdę jest słabiutko oceniana. Słabiej od nas jest oceniane San Marino.
Podejrzewam ,że możemy zająć w tym półfinale przedostatnie miejsce wyprzedzając jedynie San Marino i to
W dodatku wielu Polaków mieszkających za granicą może wiedzieć jak wyglądały u nas preselekcje i z tego powodu nie zagłosować.


@Edenes: O to mi właśnie chodzi, sprawa się rozbije o to czy nasi rodacy za granicą będą wkurzeni na TVP i nie zagłosują.
Trochę próżno liczyć że zwykli ludzie z innych krajów będą znać zawiłości naszych preselekcji. A wszystko Blance sprzyja w zdobywaniu głosów z innych krajów. Jest w drugiej połowie,
@Mirkosoft: właśnie przeglądałem historię półfinału w którym startowała Magda Tul. Wtedy co prawda były połączone głosy jury i publiczności a nie tak jak jest teraz czyli ,że oddzielnie ,ale znalazłem stronę na której jest pokazane oddzielnie jak głosowała publiczność i jak głosowało jury. Zgadnij które miejsce miała Magda Tul u samej tylko publiczności. Ledwie 16 miejsce na 18 krajów więc i tak bardzo daleko od awansu . Miała ledwie punkt przewagi