Wpis z mikrobloga

Kurde zazdroszczę trochę małolatom, że mają teraz taki dostęp do wiedzy i trenerów.
Dziś przy mnie chłopak 19 lat leciutko 210x3 w sumo . Nie wiem ile mógł ważyć z 80kg ? Ja w jego wieku nie wiedziałem co to martwy ciąg xD
Jako solidny dziaders 30+ mogę tylko ponarzekać, że za moich czasów nie było takiego zainteresowania trójbojem, w sumie mało kto nawet robił jakieś cięższe siady. Standardowo była grzana ława i zestawy dyskotekowe lub trening kulturystyczny ale to już często szło w parze z towarem.
Teraz siłownia rozwinęła się w zajebista stronę i widzę, że więcej osób trenuje z głową czy to trójbój, dwubój czy crossfit. Na rozgrzewkach widzę, ćwiczenia z mobility a nie machanie łapami i rowerek xD
#silownia #przemyslenia #gorzkiezale #mikrokoksy #trojboj

edit : A nie pamiętam, jak około 2005 jeden z trenerów na siłowni odradzał robienie martwego bo niszczy kręgosłup xDD A sam stwierdizł, ze nie chce robić bo za bardzo rośnie po tym dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@ChlopakNaMedal: a ja nie zazdroszcze, bo jest tylu pseudotrenerów z teoriami z #!$%@?, że na bank bym się pogubił jakbym oglądał te materiały za małolata. Na szczęście zaczynałem na mordowni gdzie nie było czegoś takiego jak trener, tylko był Sławek, właściciel siłowni i on dbał o to żebyś sobie nie zrobił krzywdy i jakoś tam prograsował zależnie od tego co chciałeś osiągnąć (zawsze pytał jak ktoś nowy przychodził). Tęsknie za tymi
Dziś przy mnie chłopak 19 lat leciutko 210x3 w sumo .


@ChlopakNaMedal: typ funduje sobie przeciążenie kilkutonowe w odcinku lędźwiowym ryzykując trwałe kalectwo żeby, nie wiem, móc to wstawić na tiktoka czy coś i ty to nazywasz ćwiczeniem z głową? xD

A nie pamiętam, jak około 2005 jeden z trenerów na siłowni odradzał robienie martwego bo niszczy kręgosłup xDD


bo tak jest
: typ funduje sobie przeciążenie kilkutonowe w odcinku lędźwiowym ryzykując trwałe kalectwo żeby, nie wiem, móc to wstawić na tiktoka czy coś i ty to nazywasz ćwiczeniem z głową? xD


@sotilas: gość nie miał grzbietu jakby się miały koty z okolicy zlecieć i na moje oko zrobił to całkiem ładnie technicznie.
Nie wydaje mi się aby doszedł do tego wyniku nie wiedząc co robi.
<Staryfilm @Kasahara 220wmartwymw_trampach>.mp4
@Kasahara: Przy okazji o FBW. Kiedyś typ mi na siłce nie wierzył, że można ćwiczyć całe ciało na jednym treningu i że go wkręcam o jakimś FBW i że on całe życie (a ćwiczy 20 lat) to splitem leciał i jak tak można, to nieefektywne bo nie mam tyle glikogenu w mięśniach. Ja tylko sie uśmiechnąłem i poszedłem XD