Wpis z mikrobloga

Bardzo dobra informacja dla Konfederacji. Proponujac ustawy anty lgbt (swego czasu były warunkiem wsparcia dla PiS) nie będą już musieli powoływac się na prawo rosyjskie jak kiedyś Bosak czy tworzyć fejka o zakazie lgbt na Litwie. Z pomocą przyszła Uganda, która wprowadzi 10 lat wiezienia za identyfikowanie się jako osoba lgbt.
Jak widać Polska nie tylko za Rosją ale i za Afryką.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29588478,drastyczne-prawo-przeciwko-osobom-lgbt.html

#konfederacja #neuropa #polityka #lgbt
Pobierz szurszur - Bardzo dobra informacja dla  Konfederacji.  Proponujac ustawy anty lgbt (s...
źródło: ugandaass
  • 15
@L3stko: Aborcja geniuszu jest, w każdym kraju na świecie dozwolona oprócz dziur typu Afganistan, Polska czy Salwador, wy sobie tym z Rosji otworzyliście furtkę jakoby teraz "lewactwo" popierało to państwo. Jeśli chodzi o rozwody to pytaj się prawicowców jak Kurski, Korwin, Cejrowski, Pazura czy Kaczyńska, co o nich sądzą.
@L3stko: Masz syndrom wyparcia na poziomie moherowej babci, ale od zawsze mówiło się, że po czterdziestce człowiekowi zaczyna odbijać, więc mnie to nie dziwi. Ugandę pewnie uznacie za państwo popierane przez lewactwo, bo jak wiadome są w nim murzyni, a jak murzyni to wiadome, że lewactwo.
@szurszur: Ja powiem tak. Mnie nie obchodzi czy ktoś jest homoseksualny czy nie, jak jest w porządku wobec mnie, to ja będę w porządku wobec niego. Taka orientacja i nic mi do tego. Jednak chore jest dla mnie blokowanie ulic przez facetów/kobiety krzyczących że lubią to robić z osobą tej samej płci. Ja nie krzyczę na środku ulicy że lubię cycki, nie gadam o swojej orientacji na lewo i prawo. Potrafię
@tomo1111: A często ci blokują ulice? Bo jak kilka razy w miesiącu to faktycznie może być upierdliwe. Brzmi jak ogromny problem, kierowcy się nie buntują?

Bo jak raz na rok to nie ma dyskusji, no chyba, że to JEDYNY dzień gdy akurat wtedy wychodzisz z domu.