Wpis z mikrobloga

#zalesie ##!$%@? ##!$%@? #bekazpodludzi #patologiazewsi #krakow

Jezu jak mnie #!$%@?ą tacy ludzie!!!!

Są dwie kasy przy jednej ladzie no i tylko jedna obsługuje i robi się kolejka, no i przychodzi baba do drugiej kasy przy tej samej ladzie i mówi, zapraszam następną osobę i oczywiście wybiega jakiś koleś z końca kolejki i biegnie do tej kasy.

Typ po 50, spasiony knur.
Zwracam mu uwagę:
"Proszę pana kultura wymaga tego, że teraz ma podejść kolejna osoba w kolejce a nie pan"
Pocałuj mnie pan w dupe, kto pierwszy ten lepszy

Oczywiście #!$%@? zawsze ta #!$%@? kasjerka nie zwróci takim ludziom uwagi tylko ich kasuje.

Więc, oceniłem sytuację i jakby się wdała awantura to teka spaślaka bym #!$%@?ł.
To podchodzę do niego i mówię "albo pakujesz mandżur i wracasz na swoje miejsce albo wychodzę z tobą ze sklepu i #!$%@? ci w ryj"

- o #!$%@? ci chodzi, już jestem skasowany.
Wychodzę za nim ze sklepu, na jego szczęście stała na parkingu policja (oczywiscie czy by stała czy nie, nigdy w zyciu bym go nie uderzył)
- wez sie #!$%@?

[Ja] masz szczescie ze stoi tu policja to bym cie połamał grubasie #!$%@?

Wchodzę do tego #!$%@? sklepu i słyszę od ekspedientki i klientów "dobrze pan zrobił ale hama pan nie nauczy"

I sobie myślę "o wy #!$%@?, tyle ludzi w sklepie może jakby każdy #!$%@? zwrócił uwagę to by świnia stała w kolejce"

Potem do sklepu wszedł kierowca autobusu i zaczął klaskać

Pobierz kodecss - #zalesie ##!$%@? ##!$%@? #bekazpodludzi #patologiazewsi #krakow

Jezu jak m...
źródło: japierdole
  • 21
Więc, oceniłem sytuację i jakby się wdała awantura to teka spaślaka bym #!$%@?ł.

To podchodzę do niego i mówię "albo pakujesz mandżur i wracasz na swoje miejsce albo wychodzę z tobą ze sklepu i #!$%@? ci w ryj"

masz szczescie ze stoi tu policja to bym cie połamał grubasie #!$%@?


@kodecss: #!$%@?. Ale zachowanie takie jak powyżej świadczy, że masz coś nie tak z deklem.
@GruszkaZembuszka:
1. Ale ja nie mówiłem i nie pisałem że coś bym komuś zrobił.
Po prostu oceniłem sytuację, że jakby ten grubas się rzucił na mnie z rękami jak go wyzywam to miałbym szansę wygrać.

2. No tak, to w sumie niech się co chwile ktoś #!$%@? w kolejkę, bo ludzie w kolejce nie mają większych problemów w życiu.

@kiszczak
Nie wiem, żeby poczuł jakąś adrenalinę, że się #!$%@?ł do kolejki
@GruszkaZembuszka: Jezu, to był straszak. Przecież nie miałem zamiaru go pobić.
Tobie jak coś mówią na mieście to od razu to bierzesz za wiążące.

Jak jesteś na festynie albo dożynkach wiejskich i pijany buc ci mówi, że ci #!$%@? to go atakujesz czy uciekasz?
Bo z mojego doświadczenia na takich działa powiedzenie czegoś w stylu "no to dawaj" - i sobie dają spokój jak widzą, że się nie boisz.
@imargam_2137: Nasrałbym ci do kręgosłupa.
Serio nie ogarniam jak można być takim #!$%@? i #!$%@?ć się w kolejkę.

Rozumiem, że jak idziesz do odzieżowego, gdzie baby obsługują przy 1 biurku, to z końca kolejki biegniesz do drugiej babki, bo przecież to inna kolejka?