Wpis z mikrobloga

Znowu ktoś mi ukradł dziś torbę z cateringiem, #!$%@? mnie zaraz, bo to jest już kolejny raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej się położyłam i nie wzięłam od razu jak przyjechało, wstałam przed 7, ale pudełek już nie było pod drzwiami xD Jakim trzeba być #!$%@? zjebem, żeby kraść czyjeś jedzenie, i to podpisane imieniem i adresem () #warszawa #zalesie #zlodzieje
  • 135
@LetticeDeVries:

Okey :)

Wiesz. Mówię z perspektywy osoby, którą kilka razy okradli... i to wcale nie nieznajomi :) Po prostu naturalna reakcja dla mnie (i pewnie Mireczków również) to chęć... sprawiedliwości.

Stąd takie nasze reakcje.

No nic. Powodzonka w życiu życzę :)
to ty dyskutujesz, nawet nie czytając moich odpowiedzi ()


@LetticeDeVries: przeczytałem twoje odpowiedzi, swoje "jakby coś dało się zrobić to już bym to zrobiła napisałaś po tym jak ludzie zasugerowali kamerkę, strzykawkę, kartki, inne pomysły.
@LetticeDeVries: Z tymi lekami przeczyszczającymi to jest stary patent. I to jest dobry patent. Ewentualnie jeszcze #!$%@? ostre chilli. I to też dobry patent tylko chilli już niestety czuć po pierwszym gryzie.

Nie nastawiaj się na rozmowę jak ktoś komuś kradnie żarcie spod drzwi to ma "geny" złodzieja i taki sobie zawsze będzie racjonalizował swoje kradzieże. A koniec końców to ty będziesz tą niedobrą, bo nie pozwoliłaś mu kraść. Tablica ogłoszeń
@LetticeDeVries: no nagraj typa a potem wywiez zdjecie przed wejsciem do budynku chyba ze mieszkasz w domu xd u mnie typa do szpitala zabrali to jedzenie przed mieszkaniem stalo 3 dni xd
@LetticeDeVries: brałaś pod uwagę, że ktoś uznaje za śmieci i zabiera?

Z tymi ostrymi środkami na przeczyszczenie i na sen bym uważał, bo się okaze, że jakas babuszka sobie to zabiera, bo emerytura słaba i myśli, że Tobie nie smakuje, a Ty możesz jej zrobić nieźle bubu.

Najlepiej się przyczaić lub kamerka i wtedy działać jak masz pewność, że to faktycznie złodziej.