Wpis z mikrobloga

@maniek74: tak napisałem, ale 3 tygodnie temu był taki podobny kurs euro jak teraz xD. Więc po prostu moment na przewalutowanie nadal trwa. Dziękuję za przypomnienie. Niestety nie wiem co ma Twój post wnieść do tego tematu.
@maniek74: a ja widzę że Twoim zadaniem jest dosrywanie się do tagowiczow. Ja nie jestem doradcą inwestycyjnym. Pewnie nikt tu nie jest. Chcesz to pisz nie chcesz to nie. Nie dosrywaj się do mnie
@Vateusz23: to nie jest dosrywanie, to jest ostrzeganie tych mniej świadomych użytkowników, ze jak ktoś tu wypisuje takie rzeczy i rżnie przy tym kozaka, to trzeba brać to z dużym dystansem, bo można stracić pieniądze. Tak jak napisałem, gdyby twoje wpisy miały inny wydźwięk i napisałbyś np „moim zdaniem górka na USD dopiero przed nami” to bym tego nie wyciągał. Do tego w dyskusjach pod tymi wpisami tez kozaczyles i próbowałeś
@michelney: dla ludzi bardziej kumatych i tych którzy są dłużej na rynku, jest to oczywiste, niestety jesteśmy na tagu na wykopie, który obserwuje 5k osób i pewnie trafia się ludzie, którzy dadzą się nagonić takim eksperta, a wystarczy tylko właśnie trochę złagodzić ton pisząc takie przepowiednie i już ma to inny wydźwięk
@Vateusz23: Nawet trzeba, ale zacytuję @maniek74:

wystarczy tylko właśnie trochę złagodzić ton pisząc takie przepowiednie i już ma to inny wydźwięk


Nie pomyślałeś, że jakiś analfabeta finansowy mógł stwierdzić, że to dobry pomysł? Przecież ludzie w tym kraju wykupywali papier toaletowy, benzynę i stali w kolejkach po oszczędności, a teraz są bombardowani informacjami o inflacji i próbują jakoś ratować swoje pieniądze sugerując się pewnie tym co znajdą w internecie.
@maniek74 Szanuję za sprostowania i podziwiam za cierpliwość. Ale najbardziej mnie rozwala jak jakimś cudem któryś z naszych ekspertów trafi to wtedy odpala się paternalistyczny ton "mówiłem, a wy mnie nie słuchaliście" xD
@Aeiou1234: gratuluję, ale to już nie można opisać swojego typu czy predykcji, bo przyjdzie jakiś typ i się zesra że nie trafił a drugi go pochwali że zajebiście mu dosrał xd spływa to po mnie :) miłego dnia

Experci od wytykania haha
I ten paternalistyczny ton "widzisz, nie miałeś racji, mogłeś siedzieć w piwnicy jak ja i nie pisać na forum"