Wpis z mikrobloga

@77023: Ta ich tolerancja to jest taka że chętnie by 3/4 Polaków wysłali do obozów gdyby mogli, bo tyle grup istnieje których nie lubią, oczywiście gdyby mogli i mieli takie możliwości. Ten cały "progresywizm" to jest pełzająca bolszewia, która może kiedyś wyjść na wierzch. Polecam poczytać co robili lewicowcy, komuniści oraz anarchiści podczas wojny domowej w Hiszpanii.
@77023: Robią z Franco bestię, bo po prostu w Hiszpanii jest trochę odwrócona sytuacja co w bloku wschodnim, u nas komuny się nienawidzi, a tam dyktatury Franco. I dlatego też Hiszpania jest dzisiaj taka skrajnie lewicowa i funkcjonują tam partie komunistyczne. W sumie walkę o władze mogło wygrać po stronie "nacjonalistycznej" kilka innych stronnictw np. falangiści albo karliści, ale ostatecznie Franco został dyktatorem. Ostatecznie czerwony terror byłby o wiele gorszy od
@Teutonic_Reich: ja szansę na wygraną z czerwonką widzę w dużym kryzysie, który utnie większość gówno prac typu specjalista od tęczowych, czy konsultant od sprawiedliwości społecznej, influenserke modową, ogółem typowe źródła zarobku zlewaczałych julek i im podobnych. Wtedy utracą znaczną część wpływów. Tylko trzeba będzie pilnować, by nie udało im sie w takiej sytuacji przejęcie siłowe.
@77023: Hmm, widzę że jeszcze masz nadzieję na to że zachód ma jakąś przyszłość. Ja szczerze już nie mam. Zachód może sobie jeszcze jako tako dominować nad resztą świata dzięki technologii, ale w wielu kwestiach to jest totalna dekadencja, która sięga korzeni społeczeństw. Można się śmiać w stylu że "Hehe, Szwecja upada", ale za 100 lat Europa jak i Ameryka północna będą prawie nie do poznania pod względem etnicznym, terytorialnym czy
p


@Teutonic_Reich: Potwierdzam. Raz w miesiącu gram w Dungeons and Dragons ze znajomymi z pracy. Ja, Hiszpan, Finka, Czeszka, rosyjski Łotysz, Turek, Włoch. Ostatnio Hiszpan z Łotyszem przekonywali mnie i Czeszkę że komunizm to wspaniały pomysł a Stalinizm był tylko wpadką i wypaczeniem wielkiego ruchu Lenina, i ja nawet nie parafrazuję. Ja i Czeszka w szoku, Włoch #!$%@?, Turek i Finka popierali to stanowisko. Generalnie Dużo smaczków politycnzych sie wychwytuje żyjąc
@era347: Nie dziwi mnie to, na zachodzie wśród tego typu ludzi mówienie że "zsrr to nie był prawdziwy komunizm" jest dość częste i chwalą jeszcze tego #!$%@? trotskiego śmiecia, co był o wiele gorszy od stalina. Sam komunizm nigdy w swojej formie nie będzie działał, bo to ideologiczna utopia, która uważa że człowiek może siłą umysłu przezwyciężyć biologię i żyć wbrew swojej naturze. Dlatego też zawsze będą powstawać potworki ideologiczne jak
@Teutonic_Reich tak zrobiłem w oryginalnym komentarzu. W pracy stykam się z wieloma narodami. Zauważyłem że komuna jest w sercach zachodnich Europejczyków. Jakiś Filipińczyk czy inny Słowak przeważnie ma etos pracy,rozumie wartość rozwoju,doskonalenia i tragedię marazmu socjalizmu i komunizmu. Co nie rozmawiam z francuzem,hiszpanem czy innym holendrem to prlna lub częściowa komuna. Potrafią w rozmowie używać haseł które nas w Polsce śmieszą ze względu na to że pamiętamy je z propagandy PRL: Lud