Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś tę akcje, w której pewna mirabelka wstawiła zdjęcie z przedszkola na pasowanie, po czym pewien mirek wstawił foto z tego samego pasowania? xD


PS Mogę się mylić z tym, iż najpierw mirek wrzucił foto, po czym mirabelka wrzuciła swoje w komentarzach.


@hacerking: Nie, było jak mówisz - mirabelka wstawiła, a potem odezwał się mirek który stał na tym samym zdjęciu z 2m dalej xD
@JPRW pamiętam, dobra akcja. te zdjęcie chyba wrzucił ten mały z piątka na bluzie. To był chyba młodszy brat tego obok( ͡º ͜ʖ͡º)
@LubiePieski: Pamiętam jak półprzytomny dreptalem te 300 metrów od mojego bloku do budynku podstawówki. W zimie to jeszcze po ciemku. Sytuacja jak najbardziej zasługująca na kawę. Dobrze że chociaż herbaty przed wyjściem się napiłem do kanapek na śniadanie.
@hacerking mnie to #!$%@? xD wpis pierwszy w gorących, pierwsze komentarze przybywające w ilości parę na minutę, mirabela wrzucila zdjęcie, miras zdążył je obejrzeć, znaleźć to zdjęcie w albumie rodzinnym, zrobić zdjęcie (chociaż tu to chyba nawet zeskanować) i wrzucić xD

Oj Wykopki, wy jesteście głupsi niż ustawa przewiduje