Wpis z mikrobloga

a kurde, pod wpływem chwili i promocji na pepperze kupiłem PSa 5, no bo skoro jest nowy TV kupiony do nowowyremontowanego mieszkania, to czemu by jeszcze nie zapłacić 2700 za konsolę, na której nie będę miał czasu i chęci grać, ale jak raz na miesiąc będę chciał popykać dwie godzinki, no to jak ulał
stary i niezbyt mądry, taki jestem
  • 6
@losowynick13: To już wole za te 2.7k złożyć blaszaka z używanych części i podłączyć pod TV i używać zamiast TV ( ) YouTube czy przeglądanie internetów( np. Czytanie wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czy innej roboty z poziomu kanapy z bezprzewodową myszką i klawiaturą odmienia twój światopogląd ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a o graniu nie wspomnę bo za
@StaszekGGG Meeh, gościu. xD
Ten wpis nie miał być o uświadamianiu mi, że konsole ssą. Mam laptopa, który w pełni mi wystarcza, dlatego stacjonarka mijałaby się z celem.
Po prostu przez ostatnie lata chodziła za mną konsola, i nigdy w zasadzie nie było okazji, czy sensu. Teraz okazja się trafiła, to wziąłem. Mimo, że sensu wciąż nie ma. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@losowynick13: Mehh gościu (ʘʘ)

Dzidek co ty masz to mnie nie interesuje []Ja sie odniosłem do twojego wyboru wchodząc z tobą w zdanie przedstawiając swoje a ty zamiast normalnie podejść do tematu to sie zesrałeś ()()

Ehhh widać że mentalnie jesteś w liceum()