Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Co się dzieję z tym światem, co trzecia laska którą mijam na tinderze, w knajpie, na mieście jest ulana jak hipopotam. Jak już się znajdzie która wygląda w miarę zadbanie to nie ma szans aby nawiązać z nią jakoś dłuższą konwersacje jeśli nie ma się mordy minimum 9/10, własnego mieszkania i dobrzej płatnej pracy, wszystkie mają tak wyprane te łby przez te socjale że ogarnięte chłopaczki 6-7/10 nie mają na co liczyć.

Ja w tym roku kończę trzydzieści lat, przez ten cały czas udało mi się dorobić własnego mieszkania, dobrze płatnej pracy, mocno pracuje nad swoim wyglądem - chodzę na siłownie od dłuższego czasu - dorobiłem się dość "spoko" sylwetki, dbam o wygląd twarzy, staram się dobrze ubierać, ogólnie robię wszystko i nawet więcej co oferuje #looksmaxing

Staram się również szlifować miękkie umiejętności i ogólnie prowadzić swoje życie, aby móc mieć do zaoferowania kobiecie jak najwięcej. Krytycznym okiem wyglądam 6/10 ale do tego dochodzi spore zaplecze materialne.

Chodzę również do psychologa, aby poprostu dowiedzieć się czy coś z moim podejściem na pewnych obszarach jest nie tak.

Też mam swoje wymagania co do kobiety, na początku niechętnie jej obniżałem, ale teraz zszedłem do poziomu minimalnego który jest dla mnie akceptowalny.

Z uwagi na to że lubię "naturalność" u kobiet to z automatu odrzucam te co mają kolczyki w innym miejscu niż uszy, nadmierne tatuaże oraz włosy w jaskrawym kolorze.

No i oczywiście grubaski też odpadają, w ogóle mnie nie pociągają a nawet jeśli by mnie pociągały, to nie chciałbym aby swoje nawyki żywieniowe w przyszłości przelały na moje dzieci i być może na mnie. Z uwagi że ja aktywnie chodzę na siłownie, to fajnie by było aby kobieta "coś ćwiczyła", nawet jeśli nie to niech przynajmniej w miarę zdrowo się odżywiała i jej sylwetka była poprostu OK.

Kolejnym aspektem jest praca zawodowa i zarobki, z uwagi na to że ja zarabiam ponad 20k miesięcznie to fajnie by było aby kobieta zarabiała przynajmniej 1/4 tego ... chciałbym abyśmy mogli pozwolić sobie na fajne życie (wakacje, wyjścia na miasta itp itd) którego ja nie musiałbym być głównym sponsorem (nie mam problemu z płaceniem za kobietę ale niech to będzie adekwatne do stażu związku), docelowo też chciałbym zamieszkać w domu a wiadomo że w dzisiejszych czasach do tego jest potrzebny ogrom kasy. Dodatkowo co w sytuacji jak w przyszłości będziemy mieć dzieci i mnie szlak trafi? Kto to wszystko utrzyma? Na tym obszarze też poluzowałem wymagania do minimum - jak nie wychowuje dzieci to niech chodzi do pracy przynajmniej byle jakiej, żeby nie było tylko że całe dnie siedzi na tyłku w domu.

Czy z moimi wymaganiami jest coś nie tak, wydaje mi się że są one realne i adekwatne do tego co ja jestem w stanie zaoferować?

A tak po za tym, gdzie się podziały te wszystkie normalne kobiety, które szukały normalnych facetów którzy byli w stanie zapewnić poczucie bezpieczeństwa, miłość i czułość - co było wystarczające aby stworzyć udany związek? Czuje że w dzisiejszych czasach jest to gatunek wymarły jak jakieś dinozaury.

Od tego wszystkiego przechodzą mnie głupie myśli, aby zmienić orientacje, no ale to tylko kończy się na myślach.

Musiałem to z siebie wyrzucić, pozdrawiam wszystkich którzy przeczytali to do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim.

  • 24
@mirko_anonim: Fajnie, że to z siebie wyrzuciłeś, ale z wypowiedzi aż bije narcyzm i hipokryzja. Pytasz, gdzie są normalne kobiety szukające poczucia bezpieczeństwa, miłości i czułości jednocześnie podkreślając, że zarabiasz 20k i kobieta musi zarabiać minimum 1/4 tego. A gdzie ci normalni faceci? A i ja Ci się pochwalę, że 20k to zarabiałem 5 lat temu, a teraz zgarniam dwu krotność Twoich zarobków, i też miałem standardy, a jak mnie jebnęło,
@mirko_anonim: Zaraz i tak rzucą się na ciebie jak psy, że jesteś #!$%@? psycho. Bo podkreślasz ile zarabiasz, chciałbyś żeby partnerka była choć minimalnie ogarnięta zawodowo. A do tego, żeby nie była gruba. Jak śmiesz żeby nie była gruba, zboczeńcu. Możesz mieć tylko dwa minimalne wymagania wobec kobiet: żeby laska nie była leniwa i miała jakąś relatywnie ogarniętą pracę i nie spasła się jak świnia, ale i tak cie będą hejtować,
nie wypełni Ci pustki w życiu, którą jest w stanie wypełnić tylko druga osoba


@mirko_anonim: Typowe stulejarskie myślenie romantyka, co nigdy nie trzymał za rękę. Jak trafisz na odpowiednią kobietę, to masz fajne życie obok drugiej osoby. Jak nie trafisz, to masz kilka lat wyrwane z życia i traumę. To, że ty sobie w głowie układasz scenariusz, że potencjalny związek z kobietą sprawi, że wypełni się pustka w twoim życiu brzmi
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Lagrimas

Na długą skalę - nadpłacam kredyt i mądrze inwestuje.

Na krótką - podróżuje, ułatwiam sobie życie np. poprzez catering dietetyczny, czasami sobie jakieś ciuchy kupie i ogólnie inwestuje w rzeczy związane z #looksmaxing - im lepiej wyglądam tym lepiej się z samym sobą czuje.

Ogólnie nie istnieje jakaś materialna rzecz którą jakbym kupił to sprawiła by mi dużą radość

@LuckyLuke_2776

Nie napisałem że musi zarabiać 1/4
fajnie, ze z desperacji wziales pierwsza, które cie chciała, ale nie każdy ma twoje standardy


@mirko_anonim: no i masz odpowiedź gdzie leży problem. Po co szukasz tu porady, jak zamiast spróbować udowodnić, że się mylę sugerujesz moją desperację próbując mnie zdegradować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio? Ja z nas dwojga przecież mam szczęśliwy związek, a ty piane na ustach. wracaj na siłkę i tindera.

Prawdziwy romantyk. xD
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Pharos

Gdzie tu jest stulejerskie myślenie? xD

Ja po prostu mam jasno określone cele w życiu które dadzą mi szczęście - czyli poznanie odpowiedniej kobiety i założenie rodziny.

I nie chcę słyszeć głupot o byciu szczęśliwym samym ze sobą - w moim przypadku szczęście powinno płynąć z drugiej osoby, którą obdarzę miłością

@LuckyLuke_2776

fajnie, ze z desperacji wziales pierwsza, które cie chciała, ale nie każdy ma twoje
No tak wyszło :D nie ma co tego koloryzować. Jakbym nie zaryzykował, siedziałbym pewnie po siłce z ręką w gaciach na tinderze


@LuckyLuke_2776: Nie no luz. Różne są strategie na reprodukcję. Dopóki dopóty jesteście razem szczęśliwi, jest to wybór udany i słuszna decyzja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie tu jest stulejerskie myślenie? xD


Ja po prostu mam jasno określone cele w życiu które dadzą mi szczęście - czyli poznanie odpowiedniej kobiety i założenie rodziny.


I nie chcę słyszeć głupot o byciu szczęśliwym samym ze sobą - w moim przypadku szczęście powinno płynąć z drugiej osoby, którą obdarzę miłością


@mirko_anonim: W tym, że zakładasz, że drugi człowiek sprawi, że będziesz szczęśliwy. Może tak być, ale nie musi. A także
@Pharos: a i jeszcze dodam, że mam #!$%@?ą alergie na tego kota i mnie pewnie zabija powoli ale #!$%@? tam, jest w pyte. nie ma co rozkminiać na papierze związku.

Jak coś to nie jest mój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) W odpowiedzi od @mirko_anonim masz napisane, który komentarz został dodany przez autora wpisu a który przez innego mirka


@mirko_anonim: mój błąd, łap plusa.
@mirko_anonim:

że ogarnięte chłopaczki 6-7/10 nie mają na co liczyć.


Nie jesteś przystojniejszy niż 4/10.

Też mam swoje wymagania co do kobiety na początku niechętnie jej obniżałem, ale teraz zszedłem do poziomu minimalnego który jest dla mnie akceptowalny.


Singielstwo i prostytutki > kiepski związek z jakąś brzydulą.

Kolejnym aspektem jest praca zawodowa i zarobki, z uwagi na to że ja zarabiam ponad 20k miesięcznie to fajnie by było aby kobieta zarabiała
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Pharos

Jeśli nie jesteś trollem to jesteś typowym 30-letnim niespełnionym romantykiem, któremu odjeżdża pociąg.


30-letni facet, który mądrze poprowadził swoje życie to w tym wieku jest w peaku jeśli chodzi o atrakcyjność, już nie wygląda jak dzieciak a do starego dziada jeszcze mu daleko, posiada zasoby i doświadczenie życiowe.

Problem w tym że mimo tego w dzisiejszych czasach dalej jest trudno znaleźć odpowiednią kobietę.

30-letni facet, który mądrze poprowadził swoje życie to w tym wieku jest w peaku jeśli chodzi o atrakcyjność, już nie wygląda jak dzieciak a do starego dziada jeszcze mu daleko, posiada zasoby i doświadczenie życiowe.


@mirko_anonim: Naprawdę kiepsko mnie trollujesz. Jak jesteś w takim peaku to po uj piszesz takie wpisy? xD
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

30-letni facet, który mądrze poprowadził swoje życie to w tym wieku jest w peaku jeśli chodzi o atrakcyjność, już nie wygląda jak dzieciak a do starego dziada jeszcze mu daleko, posiada zasoby i doświadczenie życiowe.


XDDD redpillowy oszołom detected
@Pharos OP to kolejny pajac, który naczytał się szamanów w internecie. Ma peak atrakcyjności a płacze w sieci, ze ma powodzenie tylko i grubych bez pracy xD

@mirko_anonim:

1mln bab brakujących wg spisu z GUSu dla facetów + demoralizacja znacznej tych pozostałych zrobiło swoje To że Ty jesteś ogarnięty nie znaczy że różowe poczuwają się do czegokolwiek w tym względzie by pracować nad sobą.

Dlatego właśnie jest tak ciężko znaleźć normalną dziewczynę w kraju bo dla wszystkich nie starczy i matematyki nie przeskoczysz żadnym działaniem chyba że wyjdziesz równolegle za granicę. Overall nie ma żadnego romantyzmu w szukaniu