Wpis z mikrobloga

@mas231: konto formowe w alior XD
Jak masz JDG to załóż tylko alior kantor to co innego niż alior bank i niech tam Ci przelewa, a po przewalutowaniu sobie przelejesz na te co już masz. Przy JDG to nie ma znaczenia.
@mas231: alior plus walutomat do wymiany, zawsze kilkadziesiąt złotych wiecej niż Alior kantor. I Alior ma szybkie przelewy z/do walutomatu. Albo sam Alior kantor.
@mas231: Taki spread ma mBank jak uzbierasz minimum 50 tys zł na jedno przewalutowanie
Kupno 4,6995 EUR/PLN
Sprzedaż 4,6795 EUR/PLN
Nie musisz sobie przelewać z konta na konto, tylko odrazu na biezacao live, mozesz sobie ustawić oferte to wtedy jeszcze mozna podkrecić kurs jak Ci si nie spieszy. Próbowałem Alior i darmowy Nest który nie jest taki zły ale jednak wróciłem do mBanku. Oczywiście po 2 latach wydaje się drogi ale
@mas231: Jeśli muślisz o obrotach typu 300-500k to polecam mBank, jak 100k to polecam np Nest zupełnie damowy lub Alior, bo wtedy mozesz sie bawić w oszczedzanie to tu 10zł to tam 10zł

Mój identyfikator poleceń do mBanku to: kontowbanku1. Podaj go na wniosku jesli go wybierzesz i będziesz zakładać konto.
@mas231: ja planuję do podobnego zastosowania wykorzystać Alior Kantor (do samego prowadzenia rachunków i odbierania przelewów - bo chcę dać klientowi "prawdziwe" konto w banku, a nie rachunek jakiegoś pośrednika, a Alior Kantor zakłada normalne rachunki bankowe, które można zgłosić na białą listę VAT) i TMS Kantor Komfort do wymiany walut. Z tego co widzę to nigdzie nie jestem w stanie dostać takich kursów jak są w TMS, a przez to