Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed używaniem #blablacar.

Niestety, jako kierowca oferujący przejazdy od 7 lat stwierdzam, że ten portal już się nie nadaje.

Z powodu zamrożonych cen za przejazdy stały się one tak tanie, że na przejazdy zgłaszają się bezdomni oraz inne osoby z problemami z higiena, z psychiką i tak dalej.

Po ostatnim śmierdzielu będę musiał oddać auto na pranie tapicerki.

Czy ktoś może mi polecić alternatywę?

Pozdrawiam!
T.....l - Przestrzegam przed używaniem #blablacar.

Niestety, jako kierowca oferujący...

źródło: Imagepipe_271

Pobierz
  • 12
@TormentedSoul: na jakiej trasie jeździsz? dawaj maksymalne ceny. Swoją droga, pamiętam, że były rządowe plany zwiększenia kilometrówki, jak to się stanie, to blablacar powinno podwyższyć ceny - to jeden z ich punktów odniesienia.
@TormentedSoul: to dodawaj przejazd z niemieckiej strony - nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś można było w takim wypadku ceny w euro ustawić, dość wysokie. Do drezna za pewnie jakieś 100-120 zł bym brał. Do Wroca biorę za 60, jeszcze się nie naciąłem jakoś mocniej.
@mossak: Też się trafiają różne osoby, ostatnio grubas zajechał jakąś przerdzewiałą fiestą pierwszej generacji (w szoku byłem, rzadkie auto) i śmierdział jak cholera. A dał 50 EUR za przejazd z Niemiec do Polski. Po prostu to się stał portal dla plebsu. Kiedyś jak jeździłem to można było pogadać ze studentami, młodymi specjalistami, przedsiębiorcami... Ech, to były czasy