Wpis z mikrobloga

W Rumunii niejaka Diana Șoșoacă wprowadziła projekt ustawy opierający się na wypowiedzeniu traktatu rumuńsko-ukraińskiego zawartego w 1997 roku i aneksji dawnych terytoriów rumuńskich należących do Ukrainy...

No i oczywiście standardowy pakiet po którym można poznać prorosyjskiego muła: skrajna prawica, antyunijna, antyszczepionkowiec, człowiek roku gazety Sputnik i pewnie trochę jeszcze tego jest...

#rosja #wojna #rosja
Pobierz Kagernak - W Rumunii niejaka Diana Șoșoacă wprowadziła projekt ustawy opierający się ...
źródło: maxresdefault
  • 15
@WH40K: tak myślałem, że jesteś wyznawcą szczepionek które stanowią dla ciebie ważny pogląd rzutujący na większość aspektów życia. Rozpoznałem cię po tym, że wszędzie wpier_dalacie określenie statusu zaszczepienia jako identyfikator pewnej grupy społecznej. Z jakiegoś powodu ten status jest dla was wyrazem światopoglądu a nie decyzji podjętej w oparciu o dane.
Może jestem jebniety ale kim ty jesteś samozwańczy wyznaczniku słusznych poglądów?
@quizonmyface:

+takie myslenie czesto #!$%@? osoby z zaburzeniami paranoidalnymi, które ufają bardziej odchylenion niż głównym trendom i ogólnie wszędzie widzą spisek

To jest pewna kalka z czasów Zimnej Wojny. W celu destabilizacji i psucia jedności krajów zachodu, Kreml zawsze wspierał różne skrajne, wywrotowe i promujące przez teorie spiskowe ograniczenie zaufania wobec głównych nurtów politycznych. Już w okolicach 2014 roku było widać, że służby działają, szczególnie łatwo było to zauważyć, kiedy w
no tak się dziwnie składa że antyszczepy to w większości konfederaci i onuce xD

przypadek czy po prostu debilizm?


@cucaracha: To jest siłowe szukanie korelacji i odwołując się do połączeń (ruski onuca to antyszczepionkowiec) sam nie zachowujesz merytoryki, bo to odwołanie rykoszetem narzuca negatywne spojrzenie na osoby sceptyczne do szczepionki na covid. A są to całkiem dwie inne sprawy, bo pierwsza to pogląd a druga powinna pozostać rozpatrywana w sferze nauki.