Wpis z mikrobloga

Hej, możecie polecić jakąś fajną grę dla dzieci w wieku 6-8 lat do kupienia na Steam?

Zależy mi na platformówkach 3D - coś takiego jak np gry z serii Crash Bandicoot z Playstation.

W grze muszą być napisy w języku polskim, dobrze byłoby, gdyby po polsku był jeszcze dubbing, chociaż od biedy możecie też polecać gry z angielskim dubbingiem.

Myślałem o Spyro Reignited Trilogy, kangurku Kao (najnowszy z 2022, chociaż recenzje nie są zbyt pochlebne w porównaniu do wspomnianego Spyro), Spyro Reignited Trilogy), ewentualnie Crash Bandicoot 4, mimo, że nie ma polskiego dubbingu, tylko same napisy.

Możecie też polecać gry z opcją kooperacji na jednym komputerze (np jedna osoba gra na padzie, druga na klawiaturze i myszce), bo z chęcią pograłbym razem w coś z siostrzeńcem. ()

#gry #steam #pcmasterrace #dzieci i trochę dla zasięgu #ps4 #xbox #xboxone bo wiem, że sporo gier z konsol jest też dostępnych na pc
maciorqa - Hej, możecie polecić jakąś fajną grę dla dzieci w wieku 6-8 lat do kupieni...

źródło: Spyro-Trylogia-Switch-po-Polsku-Reignited-Trilogy-Tytul-Spyro-Reignited-Trilogy

Pobierz
  • 27
@nandrolone: Może głupie pytanie, ale wiesz może, czy na komputerze jest możliwość gry w co-opie klawiatura + pad? Wydaje mi się, że tak, ale wolę dopytać. Byłoby to głupie, gdyby gra do co-opa wymagała dwóch kontrolerów...
@maciorqa: Jako gra w Coop-ie to zdecydowanie Unravel Two, a jako zwykła platformówka - Obie części Ori, The Blind Forest i The Will of the Wisps

Chociaż to są gry 2(no, powiedzmy 2,5D, w każdym razie widok z boku) ale obie części są przepiękne
nn1upl - @maciorqa: Jako gra w Coop-ie to zdecydowanie Unravel Two, a jako zwykła pla...

źródło: thumb-1920-928114

Pobierz
@nandrolone: I co sprawdziłeś, czy można w copie gracć klawiatura + pad? Byłoby fajnie, jakbyś sprawdził do końca dzisiejszego dnia, gdyż jutro kończy się wyprzedaż na steam, a mnie jutro nie będzie w domu. xD

Ale jak nie masz czasu to luz. xD