Wpis z mikrobloga

#koronawirus #medycyna czy lekarz 1 kontaktu może odmówić zbadania mnie jeśli odmówie testu na to gowno zwane korona ? Przecież to jest jakiś absurd, co się dalej robi. Od 2 tyg mam zapchane zatoki i nie mogę odkaszlnąć flegmy z gardła, idę dzisiaj do lekarza, mowie jej co mi jest, a ten wypisywacz recept bo to nawet nie była lekarka, do mnie ze test na kowid czy robiłem, mówię ze nie. To mi wypisuje, mówię że nie chce bo po co, a ta czy widzę xo jest napisane na drzwiach xD / mówię że nie czytałem, a ona do mnie ze z infekcja to tylko teleporada xD ja do niej czy pani jest nornalna i czy mam tu zdrowy przychodzić czy o co #!$%@? chodzi i czy mnie zbada wgl, z wielkim bólem dupy mi wypisała antybiotyk. #!$%@? tych wypisywaczy recept, ogólnie żałuję że jej nie pocisnąłem co o tym myślę. Przez takich durni były te nadmiarowe zgony itd. Chętnie bym jakis donos czy coś zrobil, zeby ją #!$%@?ć
  • 11
@dominges08: No dokladnie, do mojego lekarza dopiero termin za tydzień, a ta była na już. Wypisywacz recept, a najlepsze że to młoda dupa jakas po 40, nie babcia przed emerytura. Nawet mi się o tym myśleć już nie chce, bo mnie #!$%@?ła #!$%@? maxymalnie dzisiaj xD
@XYZ91: ja myślałem że teraz już znormalniało to z tym covidem, bo jak ostatnio w szpitalu byłem to nawet lekarz bez maski chodził i ogólnie prawie nikt w niej nie był, a tutaj taki cyrk z tego co piszesz
Przez takich durni były te nadmiarowe zgony itd. Chętnie bym jakis donos czy coś zrobil, zeby ją #!$%@?ć


@XYZ91:
Nie żeby komuś zaszkodzić tylko dla dobra innych tak, przez takie coś ktoś może kiedyś zginąć albo utracić zdrowie.
@LaurenceFass: Dla dobra innych i żeby jej zaszkodzić właśnie, takich rzeczy ich w tych szkołach uczą czy p co tu chodzi ? Jak ja coś spoerdole w robocie to się zaraz bat znajdzie, sprawiedliwość musi być xD