Wpis z mikrobloga

@HAL__9000: wieloswiaty i koncept duszy to srogie urojenia? xdd
no tak, zapomnialem, przeciez naukowcy juz udowodnili, ze swiat powstal przy wielkim wybuchu, przedtem nic nie bylo, a poza naszym swiatem nic nie istnieje, no i oczywiscie nie mamy zadnej duszy, no bo to przeciez religijny belkot, nie moze istniec zadna wyzsza inteligencja niz czlowiek-malpa, dlaczego? no bo #!$%@? nie xddd
@kfiatek_na_parapecie: I żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - moje samopoczucie w danej chwili niczego nie zmienia, mogę się tymczasowo czuć dobrze (odpowiednie substancje), ale to ani nie nadaje sensu istnieniu jakiegokolwiek życia, ani nie powoduje, że odczułbym jakieś negatywne konsekwencje w przypadku natychmiastowej globalnej eliminacji zjawiska życia.
@kfiatek_na_parapecie: No a ja nie rozumiem czym miałby być ten "sens istnienia mnie jako człowieka". Wykop.pl to dla mnie tylko środek transportu z funkcją sceny teatralnej, komentarz pisałeś ty do mnie a odpowiedź ja do ciebie. Inni mogą to obserwować, ale nigdzie nie jest powiedziane, że tu nie można w(y)stawiać czegoś poza tymi legendarnymi śmiesznymi obrazkami.