Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu miałem covida. Od niedzieli do wtorku gorączka ok. 38,5 stopnia, trochę biegunka. W środę mnie puściło, brak objawów a w czwartek straciłem węch i smak. Nie czułem kompletnie nic, nawet tego czy jem coś słonego, słodkiego itp. Teraz od jakiś 3 dni wiem chociaż, że piję gorzką kawę, słodkie słone ale praktycznie czuje może 1% smaku z węchem podobnie. Na początku coś poczuje a za chwile pustka. Długo wracaliście do normalnego stanu? Mega mi to przeszkadza, lubię #!$%@?ć i odebrało mi to smak życia :/ #covid19 #covid #zdrowie
  • 9
@ThisMorison: a co ty #!$%@? z elektrody jesteś?

uuu wyczuwam agresję
a my nie lubimy agresji
z anginą też się żalisz na wykopie czy tylko na modną chorobę cię wzięło na płakanie w internecie?
@velmar: Ja się nie żalę. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to zapytałem jak u innych osób wyglądała kwestia powrotu do czucia smaku i węchu. A ty frustracie skończ komentować jak nie masz odpowiedzi na moje pytanie.
@ThisMorison: miras nie chce cie straszyć ale jak miałem covid w 2021 to #!$%@? straciłem węch i smak w październiku a odzyskałem przed wigilią... to był prawdziwy cud :D