Wpis z mikrobloga

@essos: jak masz pieniądze, pozycję albo chociaż wygląd, to łatwiej zainteresować sobą, a to przerodzić może się w uczucie. Pozytywnie na powodzenie wpływa też imponowanie kobiecie
gólnie w 99% przypadków bym się śmiał z typa ale tutaj kij wie jaka jest relacja bo moja dupa pewnie też by odrazu beke cisnęła ze od Najmana bym dostał xD już pomijając, że i tak pewnie w związku chodzi jej o pozycje i kasę ale ta reakcja niekoniecznie musi być taka jak wam się wydaje xD


@The_Rainman: A jaka nam sie wydaje? To ze twoja "dupa" by tak samo reagowała,
jak masz pieniądze, pozycję albo chociaż wygląd, to łatwiej zainteresować sobą, a to przerodzić może się w uczucie.


@szimik: N ajakiej podstawie twierdzisz ze wiązanie sie z kimś dla pieniędzy moze przerodzić sie w uczucue? xD Chyba za dużo glupot sie naczytaleś, albo sam to sobie wymyślasz
@essos: wszystko zależy od podejścia ludzi do sprawy. Może w chacie sobie razem kręcili beke z tej walki... Ona też inaczej mogła na to na ringu zareagować a inaczej będzie w domu . Pozwól, że ja już sobie wybiorę z kim chce żyć xD bo wykopki to od każdego wiedzą lepiej i każdemu chcą doradzać xD
@The_Rainman:

wszystko zależy od podejścia ludzi do sprawy. Może w chacie sobie razem kręcili beke z tej walki...

No tak kurła jasne... jakby mowila to w prześwmiewczy sposob to moglbys tak gadac, ale widac, ze to nie są zadne śmeiszki

Pozwól, że ja już sobie wybiorę z kim chce żyć xD bo wykopki to od każdego wiedzą lepiej i każdemu chcą doradzać xD

Duzo tez zalezy od tego jaki ty jesteś.
@essos: no właśnie ja sie zastanawiam ile Ty żyjesz na tym świecie jeżeli to Cie tak dziwi to jest powszechne ona może go kochać bo ma pozycje kase i władze to jest aż takie proste a jak znajdzie się taki co ma to wszystko i np jeszcze podoba sie jej fizycznie to rzuci dziadka i tyle..zastanawiam się jaka jest twoja definicja miłości jak Ty zakochasz się w dziewczynie bo podoba Ci
@Maqnez: Kurła a slyszales o czyms takim jak charakter?? Wygla + charakter, syl bycia. Nie #!$%@? sie w kis dlatego ze ma pieniadze xDDDD Skąd w ogle ci cos takieog do glowy przychodzi? Czy tasz jakies blackpillowskie teksty na wypoku, czy jak? Mozna poleciec na kogos bo ma kase i fejm, czyli tak ajk w tym przypadku, ale przeciez to nie jest miłośc
@essos: No wez sie zastanów jozwiak ma takie cechy charakteru ze zdobyl pozycje i status finansowy i to jest pociagajace do tego jest znany w mediach kolejny czynnik dla takiej młodej laski ona chce tej sławy to nie sa super moralne powody ale tak działa swiat i tak ona moze go kochac za te sławe kase itp ale rozumiem ze w twojej definicji milosci to sie nie miesci to powiedz nam