Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie ciekawi jak takie osoby jak 0skar szafarowicz zdobywają w takim wieku koneksje z ważnymi osobami? Bo to nie możliwe że ci wszyscy ludzie mają rodzinę która ma znajomości, jakoś ci ludzie muszą się wyróżnić na tle innych żeby zrobić taką karierę.

Ja nie jestem w stanie poznać osoby która będzie chciałaby ze mną nauczyć się SQLA czy zrobić ze mną stronę internetową a tymczasem inni dostają państwowe posady bo znają odpowiednie osoby XD. Ktoś wie może jak wygląda schemat poznawania takich ludzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S nie planuje na podstawie tej wiedzy robić jakiś wałów, ciekawi mnie sam proces

#pytaniedoeksperta #relacjemiedzyludzkie #bekazpisu
iluvmypickle - Zawsze mnie ciekawi jak takie osoby jak 0skar szafarowicz zdobywają w ...

źródło: obraz_2023-03-21_123150254

Pobierz
  • 14
@iluvmypickle: być w opowiednim miejscu i czasie plus dużo wazeliny wcześniej i znać kogoś kto zna kogoś. Chociaż obserwuje w mediach społecznościowych jedną osobę która chce być jak ta na obrazku powyżej ( z lewej) i od kilku lat nic nie wychodzi a stara się bardzo. Może nie ma tego czegoś co pozwala takim ludziom wypłynąć medialnie, i to pewnie najbardziej się liczy - to coś gdzie jestes zauważany.
No jak? Taki Oskarek jest np wyjątkową świnią z parciem na szkło a PiS takich lubi. Do tego widziałem zdjęcia na których bardzo lubi się z Macierewiczem…
@neeet: pytanie jak oni dostrzegają ten potencjał, jak np w samym pisie są setki podobnych lizodupów do niego, niektórzy pewnie mają nawet większe kompetencje to dlaczego akurat zabrali młodego bogdanoffa
@iluvmypickle: Z badań pewnie im wynika, że ich elektorat stanowią starzy ludzie, a młodych brak, więc aby przyciągnąć choć część młodego elektoratu do siebie, wystawiają takich "figurantów". Podobnie jest w innych partiach, gdzie modne było wystawianie celebrytów
@azsym: myślałem nad zrobieniem strony wordpressowej dla wymyślonej firmy gdzie oprócz jakiejś zmyślonej historii, biznesplanu itp byłaby zakładka "pracownicy" i tam napisałoby się coś o sobie.

Pełniło by to role bardziej kreatywnego CV dla firmy do której bym aplikował kiedyś o prace