Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...

źródło: ios (2)

Pobierz
  • 255
@wykop: dlaczego ten zje&^%ny wykop 2.0 nie pozwala przeglądać tagów z różnym ustawieniem wyświetlania wszystkie / najlepsze? dawniej można było to określić w url (GET) i jeden tag wyświetlał mi wszystko, drugi tylko "najlepsze", trzeci autorskie wpisy itd.

Teraz wchodzę na tag, muszę zmienić opcję na "wszystkie". Otwieram inny tag i muszę zmienić z powrotem na "najlepsze"
zajebisty portal ku**o
kiedy przestanę dostawać powiadomienia z tagów, które obserwuje ale dla których wyłączyłem powiadomienia?


@pepepanpatryk: Obecnie powiadomienia z tagów możesz wyłączyć zarówno na tagu, który obserwujesz, jak i w ustawieniach konta: https://wykop.pl/ustawienia/ogolne - tu wyłączysz wszystkie powiadomienia z tagów. Wiemy jednak, że część osób ma problem z tym, że po wyłączeniu powiadomień przy tagu, nadal otrzymują część powiadomień. Próbujemy powtórzyć ten problem, dlatego mocno nam pomożesz jeśli wskażesz nam kilka informacji: przeglądarka;
@wykop: android, Firefox tag rosliny

Chce wyłączyć powiadomienia tylko z tego tagu, nie z każdego. Czy wy naprawdę nic nie testujecie?

Parę lat tu już siedzę, wielu fajnych Mirków na myślę wartościowych tagach poznalem. Przed aktualizacja zaczęli się już ulatniać przez wylew patologii, po aktualizacji ludzie całkiem przepadli a dodatkowo szlag mnie trafia że to za przeproszeniem gówno nie działa w takim stopniu żeby można było tego używać

PS ten komentarz
Przechodzenie do artykułów skomentowanych kilka dni wcześniej, gdy wejdę w swoj profil i następnie w Znaleziska/Komentowane, no ta funkcja nie działa... pojawia się komunikat - Wystąpił błąd.
Ale jest lepsza niż ta na Androidzie? Bo ta na Androidzie wygląda jakby ten kto ją napisał nigdy nie korzystał z wykupu. Tzn nie ma wygodnego dostępu do przyciska ZAKOP tylko jest pod osobnym menu. Chwilę zeszło zanim się zorientowałem że + jest nie od dodawania znaleziska tylko komentarza. I nie ma wygodnego sposobu żeby wpisać domenę znaleziska na czarną listę.