Wpis z mikrobloga

@rajman: XDD kto i w jaki sposób się śmiał z motorynki? W takim poważaniu mają, że najwięcej ich komentarzy na jakichkolwiek grupach i social mediach. Ale Bogdanka to sponsor prywatny, a no i motocykl ma 2137 sponsorow prywatnych dających po 1000zl za baner na murawie!
@koldinho: oj jak boli, oj jak boli
Nikt z Motoru się nie śmiał, bo nie był realnym zagrożeniem w walce o medale, gdy takim się stal dupsko pęka na lewo i prawo, a komentarzy frustratów wszędzie pełno :) Psy szczekają, a Motorek jedzie dalej :)
@MGU-K: Tak jest, boli mnie klub z jednym tytułem mistrza Polski i okrągła liczbą wychowanków, który sukces warunkuje od pieniędzy SSP. Śmieszą mnie jedynie wyznawcy motoru, którego nie ma żaden inny klub i potrafi obiektywnie spojrzeć na jego rodzima drużynę. Jakoś się ich więcej zrobiło od awansu do ekstraligi, szkoda, że wcześniej nie chodzili na 2 ligę.
@koldinho: i tylko ta wypowiedzią udowadniasz, ze jednak Cię boli. Dobrze, ze są nowi kibice nie tylko dla Motoru, ale przede wszystkim dla całego żużla. Żałosne jest szufladkowanie, ze prawdziwy kibic to ten od zawsze. Z takim podejściem i betonowaniem środowiska tymi samymi drużynami tylko zmniejsza się atrakcyjność tego sportu. Sam jestem kibicem sukcesu, może nie Motoru, a F1 i byłem na większej liczbie wyścigów niż na meczach żużla, czy to
@MGU-K: akurat, że jest nowy ośrodek mocny się ciesze i nie boli mnie to jak sugerujesz, po prostu śmieszy mnie fakt wyznawania klubu bez miejsca na jakąkolwiek krytykę, tyle
@MGU-K ja do Motoru nic nie miałem i nie mam, ale też uważam, że jeśli rozmawiamy o dzieleniu pieniędzy nas wszystkich to powinny być odgórne przepisy uniemożliwiające sponsorowanie klubów przez więcej niż jedną SSP. Nie bądźmy idiotami. Niedlugo wybory
@Viking-: ja nie widzę nic złego w sponsorowaniu klubów wszelakich przez SSP tylko pod warunkiem, ze te firmy zarabiają na siebie jak w przypadku sponsorów Motoru PKO BP, czy lokalnie Bogdanka i Azoty (chodź Ci drudzy ostatnio przez wojnę na Ukrainie się pośliznęli), a sponsoring traktują biznesowo i wierze, ze tak jest w przypadku tych firm, w szczególności lokalnych które niezależnie kto był u władzy sponsorowały lubelski sport. Orlen oczywiście się
@MGU-K: dodać nalezy, że Azoty Puławy i Bogdanka sponsorują sport na Lubelszczyźnie (ręczna, nożna itd) a ta druga firma to żużel sponsoruje od kilku lat - jeszcze jak nie było obecnego klubu tylko chyba LKŻ. Orlen przyszedł z racji Zmarzlika. Co ciekawe żużel w Lublinie łączy i PO i PIS a jedynie aktywiści z lewicy są przeciwni, bo hałas, drzeffka, smrodzenie i zanieczyszczenia. No i to rozrywka dla ubogich umysłowo i
@koldinho ahh jak się na serduchu ciepło robi jak pojawiają się takie grzybki jak Ty
()
Człowiek który, aż tak jest zazdrosny, że wyciąga wszystkie teksty dowartosciowujacych się ludzi.
"Bo nikt kibicem nie ma prawa być, kto nie chodził 30lat temu na żużel" (òóˇ) "gdzie byłeś w 2 lidze jak mnie #!$%@? że stadionu wynosili co drugi mecz". "panie,