Wpis z mikrobloga

Dobra moja desperacja w wyniku kompletnego braku chęci do gry w cokolwiek w co dotychczas grałem popchnęła mnie na samą krawędź.

Myślę nad instalacją Fortnite. W wieku blisko 28 lat. Dotychczas broniłem się, bo sam koncept budowania mnie odrzucał nie mówiąc o całej reszcie, ale podobno jest tryb bez budowania, a ja potrzebuje jakiegoś luźnego shootera. Szkoda, że Battlefield Heroes jest martwe.

Co powinienem wiedzieć na start? Jakieś rady?
#fortnite #gry
  • 13
@ruda_stuleja: ooo ktoś jeszcze pamięta battlefield heroes, ale czad (ʘʘ)

Planetside 2 jest całkiem ok (a przynajmniej był 2 lata temu jak se pykałem), fajne były bitwy na dużą skalę, możesz se sprawdzić też w wolnej chwili.

A z fortnita rad nie dam, bo dawno temu grałem i nic pewnie już nie jest relewantne
@PiersKurczaka: Pamięta? Grałem w reprze w tej grze to co mam nie pamiętać. Całe życie bym miał inaczej ułożone prawdopodobnie gdyby nie ludzie których tam poznałem. Serwery prywatne są, ale co projekt to dość szybko zalewają go cheaterzy, a stara gwardia z tego co wiem też już się znudziła.

@zbrodnia_i_kawa: Zdaje się być na mnie zbyt szybki. Potrzebuje luźnego shootera, ale nie takiego w którym sobie połamie palce. Fortnite zdaje
Myślę nad instalacją Fortnite. W wieku blisko 28 lat. Dotychczas broniłem się, bo sam koncept budowania mnie odrzucał nie mówiąc o całej reszcie, ale podobno jest tryb bez budowania, a ja potrzebuje jakiegoś luźnego shootera. Szkoda, że Battlefield Heroes jest martwe.


@ruda_stuleja: Fortnite to kupa zabawy, więc odpalaj i się nie przejmuj. Ja ze znajomymi sobie czasami pykami i jest zajebiście, a gra na tyle przyjemna i przystępna, że dziewczyny też
@ruda_stuleja: z takich strzelanek to polecam cod warzone, 2 tyg temu ściągnąłem i już zakupiłem do konsoli mysz, klawiaturę i słuchawki - wychowany na csie 1.5 do CS go - dla mnie mistrzostwo
@ruda_stuleja: miałem podobny dylemat w podobnym wieku, bo niecały rok starszy jestem, też nuda jak #!$%@?, brak ochoty na granie w cokolwiek, szukanie jakiejś strzelanki albo czegoś podobnego, z nudów to na emulatorze nesa odpalałem contrę czasami i tyle
tymczasem przypadkiem trafiłem na info że this war of mine (taki sidescroller w którym sterujesz cywilami próbującymi przeżyć podczas wojny) można pobrać ze stron rządowych bo jest udostępnione jako uzupełnienie do kanonu
@ruda_stuleja: kilka miesięcy temu miałem podobny dylemat i również zainstalowałem fortnite pierwszy raz. W sumie już dawno w to nie grałem, ale przez pierwszy miesiąc bawiłem się całkiem nieźle. Najmocniejszą stroną jest chyba mapa, która jest dość różnorodna i samo poznawanie jej to dobra zabawa.
Aktualnie to co najbardziej mnie zajmuje, to victoria 3 oraz crusader kings 3 na modzie elder kings. Polecam, o ile lubisz gatunek grand strategy.