Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE: Edycja 2/23 WYNiKi

Temat pracy: Pokaż interakcję dwóch postaci. Wskazana interpretacja dowolna i przewrotna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobra. Nie wiem co tu się odj#€%^&* , ale mamy rekordową ilość oceniających w historii tagu. Cieszmy się bo nigdy tak głośno o nas nie było i pewnie nigdy się to juz nie powtórzy.

Wszystkim sugerującym, ze to sponsorowany tag wyjaśnię tylko, ze na wykop wchodze juz jedynie dla wyzwania plastycznego, bo nie miałem serca zostawić moich kochanych twórców. Po za tym ostatnim co bym w zyciu zrobił to wpłata w jakikolwiek celu na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

A moze ma to związek z postem, w którym zarzucalismy bezpodstawne usuwanie wpisów rozpoczynających kolejne edycje i Maćki postanowiły nam to wynagrodzić?

Tak czy inaczej świętujmy sukces. Szkoda, ze tak mało prac.

Zwycięzcą edycji zostaje @gascoigne sumą 904 głosów (sic!)

I to Ty wybierasz temat kolejnej edycji. Proszę o wiadomość na priv do piątku.

Dziękuję wszystkim za udział i całemu wykopowi za glosowanie

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #wyzwanieplastyczne #ankieta

Tu link do zwycięskiej pracy i sama praca. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego dnia.

https://wykop.pl/wpis/70725739/wpis
erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE: Edycja 2/23 WYNiKi 

Temat pracy: Pokaż interakcję d...

źródło: temp_file.png437588970331217782

Pobierz
  • 18
@erebeuzet: Dzięki za wytrwałość w prowadzeniu konkursu.

Dziękuję głosującym. :)
Fajna satysfakcja!

Spinam się na kolejne edycje bo liczę na to, że poziom będzie rósł. No i może Królowa tagu powróci i trzeba będzie jej utrudnić wygraną. :P
wiem co tu się odj#€%^&* , ale mamy rekordową ilość oceniających w historii tagu


@erebeuzet: co sie #!$%@?? Rumun sie #!$%@?. Serwis dziala wspaniale i obstawiam że ktos pomanipulowal w licznie ocen. Bo co jak co ale nie wierze ze nagle ogół wykopu (1900 głsów to pewnie srednia liczna aktywnych obecnie kont, plus minus 1000) I tyle osób nagle zainteresowało sie niszowym konkursem?. Hmm. A już to ze ja dostalem aż
@erebeuzet: ja zawsze preperowałem popularność ale taką prawdziwą 2/3 ludzi na krzyż niż setki botów co guwno wiedzą i plusują minusują w ciemno. Nie lubię popularności i motłochu. Cenie ludzi jako zbiór jednostek a nie bezmyślną masę. Zupełnie odwrotnie niż by myślał dobry polityk( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nie będę drugim Hitlerem
@gascoigne: olejami sie maluje tak samo jak akrylem. Tylko troche wolniej i przy retuszu trzeba myśleć. W ogóle trzeba bardziej na spokojnie malować i myśleć przy tym niż tak jak spieszac sie w akrylu. Akryl za to fajnie się laserunkiem robi pyk pyk suche i kolejny półprzezroczysty kolor.
@Theo_Y: Olejami się maluje nawet lepiej. ;) Z tym jak się blenduje sam, jak można cudować na mokrym i praktycznie w nim rzeźbić to jak różnica między gitarą klasyczną a elektryczną. ;) Bardziej mi się podoba olej i nawet dziwnie polubiłem ten zapach "bezzapachowej" terpentyny.

Ale jakoś mnie onieśmiela np. ta zasada tłuste na chudsze, gęste na rzadsze. Niby proste ale jednak...

No więc właśnie w akrylu nauczyłem się podbijać różne
@gascoigne: #!$%@? miej a bedzie ci dane, te wszystkie zasady i tak są #!$%@? warte w obliczu setek lat. Po prostu trzeba malować z rozsądkiem i nie lać na przykład chudej terpentyny na bardzo tłusty obraz, czy cieniutkiej warstwy chudej farby na gruby impast. I nie przesadzać z dodawaniem oleju aby obraz schnął i nie robił się jak szkło bo potem wydaje mi się, że papier ścierny wchodzi w gre i