Wpis z mikrobloga

@printf: jak szczuł. Zadawali pytania skąd ma 16 mieszkań. To jest szczucie? W takim razie pytanie obajtka i morawieckiego skąd maja działki tez jest szczuciem? Czy może jak pytamy skąd obajtek ma działkę to jest „rozwiązywanie przekrętów”.
@Talaith: taka jest ochrona jak na WOŚP. Ze chłop wchodzi na scenę z nożem zabija prezydenta a później lata sobie po tej scenie z mikrofonem i nikt mu nic nie może zrobić bo ma nóż. Policja jest od tego żeby zapobiegać! I przed TVP właśnie to robią.
@printf: tak myślałem. Zaorany jednym pytaniem i będzie wycieczka osobista. Jak ja was znam❤️. Pytanie adamowicza o mieszkania to szczucie a pytanie obajtka o mieszkania to rozwiązywanie przekrętów. Wszystko mi wyjaśniłaś. Idź oglądaj dalej TVN.
@Tomekmoskwa: typie po co mam dyskutować i tracić swój czas i tak cie nie przekonam wiec sens tego żaden masz we łbie gwoździa skoro uważasz ze materiały pod teze i szczucie to "tylko zadawanie pytań" zadawaniem pytań tez jest to "czy jesteś debilem" bo idąc twoim brakiem logiki tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
@printf: Czyli po staremu. Jak nie wiem co napisać to napisze mu ze jest debilem. Jesteście super❤️ takie trochę mocherowe berety Tuska.
Jeszcze raz napisze żeby wybrzmiało dlaczego tak myśle. Zadawanie pytań Adamowiczowi skąd mieszkania do szczucie a zadawanie pytań obajtkowi skąd mieszkania to tropienie przekrętów. Od wczoraj już wiem. Dzięki.