Wpis z mikrobloga

Testuje z nudów na szybko dostęp do GTP4.

Na pytanie: Mam pytanie, czemu to my mamy chłopacy mamy to dziwne jabłko Adama a nie kobiety?
Odpowiedziało:

Pytanie, które zadałeś, odnosi się do opowieści biblijnej o Adamie i Ewie, którzy byli pierwszymi ludźmi na Ziemi według Biblii. Według opowieści, Bóg stworzył Adama jako pierwszego człowieka, a potem stworzył Ewę z jego żebra, aby stała się jego towarzyszką i partnerką.


Symboliczne przedstawienie Ewy jako osoby, która powstała z żebra Adama, może mieć różne interpretacje i znaczenia w kontekście tej opowieści. Jedną z nich jest, że Ewa była stworzona jako równorzędna i komplementarna partnerka Adama, a nie jako podporządkowana mu istota.


W każdym razie, ważne jest pamiętać, że historia ta jest opowieścią z dawnych czasów i może być interpretowana na wiele różnych sposobów. W dzisiejszych czasach, kobiety i mężczyźni są uważani za równorzędnych partnerów i nie powinno być żadnych ograniczeń czy dyskryminacji ze względu na płeć.


To kosztowało mnie dosłownie 20 dolców, heh ale subskrypcja dla ChatGPT gdzie mogę pobawić się z GPT4.
Jeszcze nie mam dostępu do czystego API GPT4 ale zapisałem się.

Ale już i Ty możesz pobawić się z GPT4 jak zapłacisz 20 dolców dla ChatGPT, ale uważajcie to płatność raz na miesiąc.
Nadal bzdury pisze GPT4, jaki Adam i Ewa xD

#gtp4 #chatgpt4 #ciekawostki
  • 9
Według OpenAI jest 80% mniej "negatywnych wypowiedzi" aka 80% więcej cenzury.


@chix: No ale nadal prawdy nie piszę! Jabłko Adama to nic z biblii xD
Przeczytaj co mi napisało nowe GPT4...
@chix: Biologicznie nic nie zgadza się, my wszyscy na początku rodzimy się płci żeńskiej, tak, nawet Ty i ja jesteśmy kobietami! Ale potem nadchodzi błąd cykliczny który randomowo decyduje komu dać ten błąd aby zostać chłopcami, i tak rodzimy się błędami jako chłopacy!

Tak w skrócie i humorystycznie biologia ssaków. Po dokładniejsze informacji idź na Discovery czy YT.
Ale serio jest tak zapładniany ssak, czyli też my ludzie, my też ssaki!
zadałeś pytanie jak taki uczniak z 3 klasy. zwykłym pytaniem nie potrafisz wykorzystać potencjału, który ma w sobie to Ai.


@fuxxiasty: O to chodzi aby przetestować nowe GPT4 :)