Wpis z mikrobloga

Słuchaj Mirek, parytety mają być tylko w rządzeniu, a wojsko to typowy męski wymysł, dlatego kobiety nie powinny mieć obowiązkowej służby wojskowej. Dlatego my w walce z patriarchatem chcemy, żeby do wojska obowiązkowo chodzili tylko mężczyźni. Czego nie rozumiesz? xDDD
To twoja wina, że urodziłeś się z fiutem, którego ma też Putin, więc teraz masz cierpieć xD

Ja pie dole, niech ktoś mi jeszcze powie, że w feminizmie chodzi o równość, a nie o wprowadzenie matriarchatu xDDDD

#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #kanalsportowy #blackpill #redpill #przegryw
fanmarcinamillera - Słuchaj Mirek, parytety mają być tylko w rządzeniu, a wojsko to t...
  • 9
@fanmarcinamillera:
Oglądałem cały ten wywiad i był to obrzydliwy popis feministycznego absolutnego braku logiki i konsekwencji. Nierozerwalny 2.5h strumień hipokryzji.

Parytety tylko tam gdzie jest STATUS, DECYZYJNOŚĆ i siedzenie na dupie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Do polityki jak i do wojska kobiety się nie pchają drzwiami i oknami, ale dzięki parytetom w polityce Pani Magdalena będzie mogła obejmować pewnie ze 3 stanowiska na raz, gdyby miała to robić w wojsku to by
Nie chodzi o żaden matriarchat, bo w takim systemie kobiety miałyby jakieś obowiązki i (przynajmniej niektóre) musiałyby ponosić za cokolwiek odpowiedzialność oraz być publicznie oceniane za swoje postępowanie. To jest jawnie sprzeczne z celami feminizmu i (pomijając jakieś marginalne trendy) żadna feministka się tego nie domaga ani wprost, ani implicite.

Cele feminizmu są takie:

1. Zdjęcie z kobiet odpowiedzialności za cokolwiek poprzez rozbudowę socjalu i kierowanych do kobiet usług publicznych, a także
@fanmarcinamillera: Ten złoty moment kiedy kobiety mają więcej praw i przywilejów w naszym społeczeństwie a następna odklejona walczy o równouprawnienie xD Czasami mam wrażenie, że ktoś powinien wynaleźć jakąś maszynę do zmiany świadomości tak żeby kobiety mogły stać się na kilka godzin/dni/miesięcy mężczyzną a mężczyźni kobietą nagle by się okazało, że twoim największym problemem jest okres, to czy się stringi na legginsach za bardzo nie odbijają i brak jakiegoś mazidła do