Wpis z mikrobloga

#siatkowka kozacko to wymyślili Włosi. Cztery mecze, z trzy bym obejrzał, ale moja podzielność uwagi pozwala mi na tylko dwa. Dla mnie to jest ostateczny przykład, że ligowy hegemon świata to też mistrzem pomysłów nie jest.
Pobierz vasos - #siatkowka kozacko to wymyślili Włosi. Cztery mecze, z trzy bym obejrzał, ale...
źródło: haha
  • 6
@Arw165: gdyby nie to, że to playoffy. W playoffach już nie ma po co. A ostatnia kolejka PlusLigi to powinna mieć nakaz rozgrywania meczów równocześnie
@Arw165: zmęczony jestem, ale nie byłem tutaj pewny sarkazmu xD
Te mecze równocześnie fajna sprawa, ale jak bym dalej miał 16 lat i tylko pracę domową z anglika na weekend to bym doceniał taki natłok meczów. Jakby się zastanowić to dosłownie 90% problemów z naszą ligą da się rozwiązać zmniejszeniem liczby drużyn
@vasos: Ja tam chcę oglądać wszystkie mecze, bo lubię mieć możliwość obejrzenia czego chce, obserwowania klubów i zawodników wedle własnego widzimisię. I nie chcę rezygnować z tego, bo liga jest za duża, choć za rok dla zmniejszenia obciążenia naszych zawodników byłabym w stanie się rok przemęczyć, gdyby to było koniecznie.
Natomiast od Paryża zdecydowanie zmniejszyć ligę.