Wpis z mikrobloga

Apex Legends to gra typowo f2p czy p2w? Po gameplayu chętnie bym popykał, ale z góry odpada jak jest tam cokolwiek p2w. Skórki, miecze, dzidy #!$%@? muje, dzikie węże mogą być, ale jak ktoś ma przewagę, bo zabulił chociaż jednego srebrnika, to mogą powąchać moje stopy w lato po całym dniu na ogródku.
Lepsze to niż Valorant?
#apexlegends #valorant
  • 20
@KolegaPatryk mówisz o rankingowym trybie w którym ze względu na spoceńców od platyny IV w górę jest pełno smurfów.
Aktualnie w apexie masz chyba kilka meczy orientacyjnych, a późnej wrzuca Cię do lobby z 3stackami z 4k/20bombs w sztandarach.
Robię smurfa w Fortnite i mam przez pierwsze kilkadziesiąt meczy po 15-20 fragów, bo aktualnie to chyba nawet po wbiciu 50 poziomu dalej dostajesz boty. Gdy w apexie zrobisz 10-15 fragów na smurfie
@Ralphs: AMD Ryzen 3 3100, 16gb ramu, dysk SSD Samsung EVO980 więc tu chyba nie będzie problemu, tylko ta grafika może być problemem? Bo jak mi w akcji będą spadać fpsy to nawet nie zaczynam, bo się #!$%@?ę i będę rozglądał za grafiką, a to chyba nie jest zbyt dobry czas na kupowanie nowej XD

@Poopiesh grałem całe życie w sumie tylko w kilka gier, ale za to nałogowo i jedną
@ZinedineZidane10 Jeśli fpsy będą za niskie to polecam granie w rozciągniętym 16:10. Jest taka rozdzialka dostępna w grze, ale możesz też stworzyć bardziej odpowiadającą twojemu monitorowi, czyli 1728 na 1080. Trzeba jedynie utworzyć custom resolution w Nvidia Control Panel.
Jeśli FPSy będą ok to też polecam 16:10( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Poopiesh Mordo. Valorant to CS + zróżnicowane postacie. Równie dobrze mógłbym napisać, że CS+OW=Valorant, co było by nawet bardziej zgodne z prawdą, bo ten miał premierę przed Apexem, choć z drugiej strony Apex wywodzi się z Titanfalla... Natomiast WoW to nie FPS. Tymczasem Apex to FPS, podobnie jak Valorant. Obie gry można również wrzucić do worka z napisem "shooter hero".
A bez sensu to jest życie na ziemi i #!$%@? się do
@ZinedineZidane10: Nie ma w tej grze nic z p2w, możesz śmiało grać nie wydając grosza. Imo warto spróbować, bo jak dla mnie najlepszy br, a grałem w te najbardziej popularne. Polecam rankedy+ jakiś dm żeby poćwiczyć strzelanie. Na rankedzie teoretycznie powinno Ci dobierać ludzi do twojego poziomu, chociaż z tym również bywa.