Wpis z mikrobloga

@Hajden1337: gdyby tylko na lewej stronie było więcej rozsądku i nie uznawali każdego za kobietę, kto tak poprostu powie.
Ja mam transpłciową kobietę i te zjeby dla których to jest bardziej fetysz niż problem fizyczny psują tym wszystkim transpłciowym ludziom opinie, bo wrzucają ich z tymi #!$%@? do jednego wora. Chodzi o ludzi typu rafalala.
psują tym wszystkim transpłciowym ludziom opinie


@Duszqable: Uwielbiam retorykę o psuciu opinii :D

Nie, osoby trans to nie zupa pomidorowa, że mają każdemu smakować i jeszcze wyglądać zgodnie z wymaganiami. To ludzie z krwi i kości, i tak mają być traktowane, z szacunkiem i godnością.

Nie można ulegać szantażowi części społeczeństwa, że jeżeli transy będą się zachowywać i wyglądać tak jak oni tego oczekują, to w zamian będą traktowane jak podmiotowe
@Hajden1337: Ja osobiście takiego typa bym nie wpuścił do toalety do której idzie moja córka i wali mnie co ma między nogami xD Ale hej, konserwatyści sa bardziej tolerancyjni, oni są bardziej akceptujący i jak widzimy po np księżach to lubią wpuszczać facetów tam gdzie nie powinni wchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie płeć istnieje, dla nich to najwidoczniej jakiś bzdurny koncept który nie istnieje xD
@EvilToy:

Nie, osoby trans to nie zupa pomidorowa, że mają każdemu smakować i jeszcze wyglądać zgodnie z wymaganiami. To ludzie z krwi i kości, i tak mają być traktowane, z szacunkiem i godnością.


W którym miejscu ja niby twierdzę inaczej?

Nie można ulegać szantażowi części społeczeństwa, że jeżeli transy będą się zachowywać i wyglądać tak jak oni tego oczekują, to w zamian będą traktowane jak podmiotowe osoby xD


Ty chyba nie
W którym miejscu ja niby twierdzę inaczej?


@Duszqable: W momencie w którym podnosisz narrację o "psuciu opinii". Tak jakby to wszystko była wina złych transów, którzy psują opinie, a nie złych ludzi, którzy nienawidzą transów za to że istnieją.
@EvilToy: dużo sobie dopowiadasz. Ja mówię tylko o tym, że na lewicy są osoby, a właściwie to głównie tacy ludzie przebijają się do mediów, które szkodzą swoją postawą i zachowaniem, a nie pomagają w tym żeby osoby transplciowe mogly się czuć w tym kraju normalnie.

Moja dziewczyna jest osobą trans i dlatego mnie to tak strasznie #!$%@?.

No i tak, to jest problem, że posłowie lewicy czy dziennikarze jak taka Olejnik