Wpis z mikrobloga

Centaur jak narazie wygrał temat Szkolnej i nie ma co tu kryć. Trzeba sobie po prostu uświadomić że to psychopata który był w stanie poświecić dla tego syfu wszystko, wizerunek, nazwisko, narażenie rodziny, to świadczy jedynie o jego chorobie i braku moralności (to sami tyczy się Ekokreta). Przeszkodzić mu mógł ktoś jedynie równie zawzięty i był to Olgierdano lecz nawet go to zaczęło przerastać i zbyt wciągać. Musicie sobie uświadomić jaka była stawka i o co toczyła się gra, stawką są śmieszne filmiki z upośledzonym wieprzem i bezzębnym narkomanem i NIC WIĘCEJ, więc jak można było się spodziewać moralnego zwycięstwa kogoś „porządnego” ? Sam się łudziłem ale jaka gra tacy wygrani, koniec. Więc polecam odpuścić już temat tego syfu bo nie zmieni się nic, na cuda nie liczcie. #kononowicz #patostreamy
  • 8
@Walter1944: sporo racji.
Zwłaszcza w tym, ze walka o takich degeneratów jak ćpun i knur jest skazana na porażkę. Zawsze. Niezależnie od wyniku.
No ale skoro nietypowy chciał miec tatusia knura to ma. Ja bym sie brzydził, ale to ja.
Najbardziej bawi, ze on sprawy sobie nie zdaje z tego, ze pomimo tego, ze tam kontroluje prezydenta śmietników, wali odleżyne na hajs to pośmiewiskiem był, jest i będzie. Gdy knur w