Wpis z mikrobloga

Krótka refleksja, może i #zalesie ale trochę spędziłem na tagu #f1 więc uważam, że mam prawo.
1. kondycja F1 jako sportu - nic mnie tak nie odrzuciło od F1 jak sędziowanie w 2021r., finał sezonu przelał czarę goryczy. Gdy już myślałem, że Liberty i FIA zrozumieją swoje błędy i zaczną mozolną ścieżkę poprawy reputacji przyszła saga z Andrettim i teraz cyrk z karami dla Alonso. Na deser afera z Daytona 24h. Chyba dorosły człowiek powinien sobie darować oglądanie komercyjnych sportów zawodowych bo prędzej czy później okazuje się że to bardziej teatr niż sport.
2. kondycja tagu - nie chce mi się nawet gadać o vikop2.0 ale jestem trochę rozczarowany tym co tu się dzieje. Kiedyś wojenki na tagu skupiały się głównie na linii powrutowcy vs. kubicosceptycy. Myślałem, że wraz z definitywnym zakończeniem kariery Roberta w F1 (nie dajmy się nabrać na jego okrężne wypowiedzi, it's over man) ilość toksyn wydzielanych na tagu spadnie. Jakież jest moje zdziwienie patrząc na to jak się wyzywacie i skaczecie sobie do gardeł.
Jakieś to wszystko takie nie wiem...
Pobierz barystoteles - Krótka refleksja, może i #zalesie ale trochę spędziłem na tagu #f1 wię...
źródło: 63e
  • 12