Wpis z mikrobloga

#warthunder która frakcja godna polecenia dla samolotów dla kompletnego laika? Wybrałem ruski mir - ale nie wiem czy dobrze, niby na początku było okej na tier 1 ale na t2 t3 dostaję w #!$%@?ę dosyć często - ale moze to wina że często się ładuję w środek kocioła, a dopiero odkrywam co jest co
  • 9
która frakcja godna polecenia dla samolotów dla kompletnego laika? Wybrałem ruski mir - ale nie wiem czy dobrze, niby na początku było okej na tier 1 ale na t2 t3 dostaję w #!$%@?ę dosyć często - ale moze to wina że często się ładuję w środek kocioła, a dopiero odkrywam co jest co


@BomBom: Dla kogoś kto tylko "ładuję się w środek kocioła", jedynie Japonia z Zerami, czy i Ki-43 będzie
...USA są średnio trochę trudniejsze w lataniu od Niemiec, ale są IMO drugą najlepszą nacją w Air RB, i mają największe zapasy amunicji, co przydaje się bardzo przy nauce strzelania.

Szwecja ma generalnie potężne uzbrojenie, ale samoloty na znacząco zawyżonych BRach, przynajmniej w przypadku tłokowców, przez co te są IMO raczej kiepskie(tylko nie wchodź z nimi na czołówkę).

Włochy mają parę świetnych samolotów w Air RB, ale generalnie są na zawyżonych BRach,
@BomBom: Poczytaj na war thunder wiki o samolotach którymi latasz, masz tam generalnie tipy do czego samolot się nadaję, masz różne style gry dla samolotów, np większość niemców nadaje się do Boom&zoom


A np japońcami się kręcisz
@filip8192: Napisałeś: "Pamiętaj tylko, żeby badać samoloty, korzystając z innych, w zasięgu 1 tieru, albo samolotem premium od max. 1 tieru niżej, aby nie dostawać kary do badań". Widocznie źle Cię zrozumiałem i nie to miałeś na myśli.
Napisałeś: "Pamiętaj tylko, żeby badać samoloty, korzystając z innych, w zasięgu 1 tieru, albo samolotem premium od max. 1 tieru niżej, aby nie dostawać kary do badań"


@nowy121: No tak. "Od max. 1 tieru niżej", bo przy używaniu dowolnego pojazdu premium z tieru o 1 niżej, lub dowolnie wyższego wobec badanego pojazdu, kary do RP nie ma.

a dla badań samolotów z wyższych poziomów jest tak samo

No właśnie nie jest