Wpis z mikrobloga

@ChlopakNaMedal: Kurs spoko ale wewnętrzna cebula nie pozwala mi go kupić, nie mam czasu na jego zrobienie ,wolę posiedzieć na wykopie. Dodatkowo uważam że pan Maciek to bardzo ogarnięty gość, ale ma taka urodę która automatycznie wywołuje ostrą niechec do jej posiadacza i tym bardziej zniecheca mnei do kupna.
Ja akurat nie przerabiałem tego kursu ale tego typu szkolenie daje boost bo pokazuje pewne narzędzia które moga nam sie przydać. Czy
@ChlopakNaMedal: kurs jest dobry ale nie dla wszystkich - generalnie wiedza przyda sie do większych projektów, bo przemycana jest koncepcja ddd . Czy warto to tak, ale cena jest dosyć wysoka. Jakbyś chciał zobaczyć przykładowa lekcje możesz odezwać się na priv
. Czy warto to tak, ale cena jest dosyć wysoka.


@quwer: bo to produkt nie na kieszeń programisty, a na kieszeń korpo która chce doszaklać pracowników.
pamiętam w firmie w której pracowałem na początku 2020 mocno krążył temat żeby całemu zespołowi ten kurs wykupić :)
(akurat mieliśmy strasznie skomplikowany domenowo projekt ;)
@ChlopakNaMedal: Większość znajomych, którzy go kupili nie dobrnęła do końca.
Wiele jest opinii, że to tylko ustrukturyzowana forma ogólnodostępnych materiałów mocno podszyta autopromocją.

Ktos inny mi mówił, ze zarobili na tym juz 2-3mln zł...
@ChlopakNaMedal: jedna rzecz, to nie jest kurs architektury per se, jest to kurs event sourcingu, ddd i troche jest wspomniane o innych architekturach, ale ogólnie to uczą tego co robi bottega czyli wchodzi do firm i wprowadza event sourcing najczesciej w javie, chyba każdy z mentorów pracował w allegro i głównie z tamtąd to wynieśli bo allegro na tym się opiera już od ponad kilku lat
@Hulleck123: A jak nie masz czasu to go nie zrobisz:P Wiem bo kupiłem juz taki jeden i leży. Tutaj akurat mamy uzyte wszystkie marketingowe sztuczki uzyte:
- kup teraz bo będzie drożej (5% przy inflacji 15% ale drożej, cena musi rrelatywnie spadac zeby kolejne osoby kupowały)
- kup teraz bo nie sprzedajmy cały czas, jak nie kupisz teraz a bedziesz potrzebowac za pół roku to nie bedziesz mógł kupić

@kobrys13 jestem
@zibizz1: zgoda, ale zawsze możesz podłapać szybciej jakieś hasła itp. plus jak ktoś pisał jest to skompresowana/sprzedana wiedza z kilku książek, więc jak ktoś nie chce sam tego szukać to może dostać gotowe prezki z linkami do bibliografii. Czy jest to warte swojej ceny? imo nie, ale może jak ktoś chce sobie strzelić szybką przypominajkę czy złapać kontekst to musi sam zaryzykować. Drugi raz bym nie kupił.

@ChlopakNaMedal
łap jakieś notatki