Wpis z mikrobloga

@szpecek Ja to nie wiem co Bayern #!$%@? w tej Bundeslidze, podobnie jak Real w La Lidze. W LM Bawarczycy pokonują PSG, Barcelonę i Inter bez straty 1 gola, w konfrontacji z takimi markami. A w Bundeslidze co chwila mają wpadki z jakimiś ogórkami. Wiadomo Leverkusen jest mocne w Lidze Europy i Xavi Alonso ogarnął tą drużynę, ale do Bayernu to im jednak bardzo, bardzo daleko
@Merdarion_PL: Można się śmiać, ale Bayern bez klasycznego napastnika wygląda jakby im jaja wycięli w ofensywie. To nawet nie musi być poziom Lewego, ale ktoś musi stać w polu karnym przeciwnika i dobijać albo walić z sęka do bramki, bo inaczej nie wiedzą co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choupo-Choups leczy jakąś małą kontuzję i szykuje się na City, wwczoraj nie grał i bez niego nie mieli
@Lambo994: Pod koniec pobytu Lewgo w Bayernie też nie mieli pomysłu na grę, nie podawali mu i najczęśniej próbowali jakichś gównostrzałów zza pola karnego.
@szpecek: wygrają z Borussia i już pewnie mistrza nie oddadzą,zresztą Borussia też napewno pogubi pkt jak to mają w zwyczaju.Natomiast wydaje mi się że City się ostro przejedzie po Bayernie w LM.