Wpis z mikrobloga

Patrząc na tą aferę z Blanca i tym drugim, to się dziwię, że ktoś jeszcze tak reaguje na ten pseudo konkurs piosenki. Tu już dawno muzyka nie ma nic z tym wspólnego. Świadczy o tym chociaż ubiegłoroczny konkurs. Jakim cudem Ochman zajął 8 miejsce XDDD Patrząc na odbiór piosenki, reakcje obcokrajowców, ta piosenka, to wykonanie to było istne cudo. Coś z nie z tej ziemi. #eurowizja
  • 17
@KubaSh: Takim cudem że Polska była zamieszana w skandal związany z oszustwem w półfinałach. Ochman dostał bardzo wysokie noty od telewidzów - 9 miejsce - jak na balladę to bardzo dobrze. Ale został zjechany przez składy Jurorskie, które zapewne chciały "ukarać" Polskę za oszustwa. Generalnie z takim utworem jak River powinna być wysoka nota od jurorów i słabsza od tele. Gdyby wszystko poszło normalnie to pewnie by wylądował gdzieś w okolicy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mirkosoft: albo ta Conchita, piosenka niby spoko ale tak na 5 czy 6 miejsce imo ale na wygraną? To nasz Szpak nie miał gorszej piosenki i ledwo do top10 się załapał (słyszałem że tam niby fałszował na występie przed jury ale to mogli go idk na 12 czy 15 miejscu umieścić a nie żeby go tak uwalili na ostatnie xD)
@youknowthisxd: E no z Conchitą to prawda jest taka, że każdy wtedy wyzywał tą piosenkę za to, że śpiewała ją "baba z brodą" i wszyscy mówili, że tylko dzięki temu wygrała ten konkurs. Ale całkiem nie tak dawno, po latach jak odsłuchałem sobie tej piosenki, to ciary na całym ciele, niesamowity głos i sama piosenka też niesamowita, w dodatku efekty wizualne na scenie dopełniły ten występ, który zdecydowanie zasługiwał na wygraną.
Popatrzcie sobie na reakcje na filmikach yt roznych person, czy gdziekolwiek na wykonanie Ochmana, kazdy jest pod sporym wrazeniem, ciarki itp Wiekszosc typowala go jako zwyciezce.
@KubaSh: Eurowizja to konkurs, w którym ocenia się nie piosenkę, ale wykonanie piosenki na żywo, na co składa się też oprawa wizualna, scenografia, choreografia, kostiumy, praca kamer, itp. a to TVP spieprzyła koncertowo. Inna kwestia, że Krystian nie był jedynym smutnym chłopakiem na Eurowizji, w tym samym roku byli też Azerbejdżan i Australia a rok wcześniej Szwajcaria, no a przed pandemią Duncan z Holandii, od którego zaczęła się ta moda. I
ktoś mi puścił obydwie piosenki i powiedział żebym wskazał która wygrała eurowizje wybrałbym beż wahania River.

albo ta Conchita, piosenka niby spoko ale tak na 5 czy 6 miejsce imo ale na wygraną?


@youknowthisxd: no to już Twoja opinia. Wykonanie Conchity było rewelacyjne, tak że nawet moja ultra-konserwatywna matka stwierdziła że faktycznie zasłużona wygrana.

(słyszałem że tam niby fałszował na występie przed jury ale to mogli go idk na 12 czy
@Mirkosoft: ocenia się konkretny występ, zgoda,żadne prywaty nie powinny wchodzić w grę. Zatem występ Ochmana nie powinien być oceniony tak nisko przez jury bo jak sam napisałeś "został zjechany bo chcieli ukarać Polskę za oszustwa". W takim przypadku są inne metody jak np unieważnienie głosów polskich jury( co wtedy uczynili) czy jeśli by to nie wystarczyło to dyskwalifikacja i podanie powodu:za to i za to polska zostaje zdyskwalifikowana. A tak to