Wpis z mikrobloga

Jestem jedynym lateksem na tagu. Lubię Sławka. Gość ma głowę na karku. Nie mówcie mi, że gdybyście mieli możliwość zarabiania dużej kasy, to byście odmówili. I dobrze, że nie dzieli się z knurem po równo. Knur nie zasługuje na więcej niż 400 zł miesięcznie. #kononowicz
  • 9
@suttle: robienie kasy na starosielskim grubasie samo w sobie nie jest ani dobre, ani złe. Ludzi nie ruszają tylko te pieniądze, a bardziej zepsucie szkolnej, zrobienie z niej prywatnego zoo i chore odpały bielskiego psychola typu okamerowanie całego belwederu dla własnej przyjemności, podrzucanie nadajników, zdalne śledzenie tego, co knur i ćpun robią na kompach, cenzurowanie wszystkiego, co niewygodne, szczucie konona na każdego, kto nie dostał licencji nowaka na nagrywanie i ogólnie
@suttle: do czasu jak sławek się tam nie przyssał, szkolna była luźnym serialem o dziwakach, a ludzie oglądali to dla beki i wyluzowania się. To on wprowadził w to wszystko jakieś kwasy, intrygi, stalkowanie ludzi, chore fetysze i maksymalną komercję.
@suttle ja tam go nielubię bo jest chorym psychicznie troglodytą. inna sprawa to, że nie zaglądam nigdy nikomu do portfela....to czy wykorzystuje chorego psychicznie knura to sprawa jedynie jego sumienia. po za tym knur na nic nie zasługuje a przynajmniej teraz ma bęben wypchany. z tych antylateksow to każdy by chętnie wskoczył na jego miejsce i o to jest największy ból dupy, że się nie udaje nikomu.