Wpis z mikrobloga

Co powiecie na #konkurs? 3 Mireczków lub Mirabelek zgarnie po 50 zł w bonie do #allegro, a jeden Szczęściarz/ra zgarnie stóweczkę ()

Co zrobić?

Odpowiedzieć na pytanie w komentarzu: Wycofanie gotówki z obiegu: jesteś ZA czy PRZECIW i dlaczego?

Dodatkowo (nice to have):

Sprawdź, jak zyskać 250 zł premii w banku Pekao (w tym 5 dyszek gotówce + 5 dyszek do Żabki na start): https://zgarnijpremie.pl/200-zl-w-gotowce-za-konto-przekorzystne-banku-pekao/ (to naprawdę fajna promka i jak zrobisz, to co opisaliśmy w artykule - bonus dostaniesz na pewno)

Zaplusuj ten wpis bądź obserwuj @zgarnijpremie na Wykopie

Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy bonami. Konkurs potrwa do czwartku do północy. W piątek do południa ogłosimy zwycięzców pod postem konkursowym.

___________

➜ Interesuje Cię temat promocji bankowych? Obserwuj naszego Facebooka, gdzie na bieżąco publikujemy nowe promki: https://www.facebook.com/ZgarnijPremie

PS Na fejsie też mamy konkursik z bonami do Allegro, więc można wygrać podwójnie :)
__________

Link do regulaminu: https://zgarnijpremie.pl/wp-content/uploads/2023/03/KONKURS-Wykop-Zgarnij-Premie-marzec23.pdf_
#zgarnijpremie #rozdajo #okazje #finanse #pytanie #allegro #wygrana #zabawa
zgarnijpremie - Co powiecie na #konkurs? 3 Mireczków lub Mirabelek zgarnie po 50 zł w...

źródło: Nowy projekt - 2023-03-17T123916.534

Pobierz
  • 76
@zgarnijpremie: Oczywiście, że wycofanie gotówki to samo zło. Jeśli mam wspólne konto z żoną, to jak inaczej ukryję to ile miesięcznie wydaję na piwo z kumplami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zgarnijpremie oczywiści, że przeciw. Tu chyba nie ma powodu do argumentacji - chcę mieć pieniądze niezależnie od tego, czy ktoś w banku zrobi testy na produkcji, czy pęknie serwerownia, czy w sklepie zepsuje się terminal. Chcę móc zachować choćby minimum prywatności, tak, żebym mógł kupić sobie dowolną rzecz, nie dzieląc się informacją o tym zakupie z bankiem, operatorem płatności, sprzedawcą i wszystkimi firmami wymienionymi w polityce prywatności. Do śledzenia w internecie przywykłem,
@zgarnijpremie:
Jestem ZA wycofaniem gotówki z obiegu. Dlaczego? Mam kilka powodów:

Po pierwsze, nie lubię nosić portfela pełnego banknotów i monet. Jest ciężki, zajmuje miejsce i łatwo go zgubić lub skraść. Wolę mieć wszystko na karcie lub w telefonie. Jest to wygodniejsze, bezpieczniejsze i nowocześniejsze.

Po drugie, nie lubię liczyć pieniędzy i sprawdzać reszty. To nudne, czasochłonne i podatne na błędy. Wolę płacić bezgotówkowo i mieć automatyczny rachunek i potwierdzenie transakcji.
@zgarnijpremie: jestem przeciwna. Jeżeli wycofamy gotówkę i zostanie jedynie pieniądz elektroniczny, będzie większa możliwość władzy w kontrolowaniu nas. Nie będzie już możliwe danie pieniędzy komuś bez wiedzy władzy. Znając nasze państwo będą mogli dać nowe podatki np. podatek od"koperty"na wesele. Teraz jesteśmy wstanie niektóre podatki ominąć... Jak zniknie gotówka, to już nie.
Kolejnym powodem dlaczego jestem przeciw, to możliwość zablokowania wszelkich środków na koncie. Teraz gdy mamy taką sytuację, zawsze możemy
@zgarnijpremie: Ogłaszamy wyniki naszego konkursu ()

Nagrody otrzymują:

bon 100 zł do Allegro - @kite2115

bon po 50 zł do Allegro - @wykopek_n , @Shatter , @cerambyx

Gratulujemy zwycięzcom! ( ʖ̯) Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej wraz z podaniem adresu mailowego, na który będziemy mogli wysłać nagrodę.

Dziękujemy wszystkim za udział i polecamy się do obserwowania w