Wpis z mikrobloga

Mireczki. Co wybrać na nowe moto? Wszystkimi się przejadę, ale jak ktoś ma doświadczenia z modelami z ankiety - podzielcie się, proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Honda w komciu, bo nowy wykop jest #!$%@?.
#motocykle

Co wybrać?

  • BMW 1250 GS Adventure 31.8% (21)
  • Triumph Tiger 1200 Explorer 24.2% (16)
  • Yamaha Tenere 700 World Rally 28.8% (19)
  • Harley Davidson Pan America 15.2% (10)

Oddanych głosów: 66

  • 17
@LoneRider: pewnie BMW fajnie, ale i drogie.bHd bym od razu skreślił.
Ja bym pewnie szedł w kierunku africa Twin lub tańszy i mniejszy transalp.
Chyba, ze interesuje Cie wiecej terenu niz szosy, to wtedy Tenere. Jest dość lekka i lepiej sobie radzi w terenie niż choćby transalp, ale to już pewnie sam lepiej wiesz.
Ogólnie, w teren wolałbym te nere/transalpa niz gs1250 czy AT, bo są lżejsze, wiec łatwiej sie tym
@LoneRider: Weź może pod uwagę jeszcze aprilia tuareg 660. Miałem na testach i powiem ci ze nawet jako nie fan tego typu motocykli to jeździło mi się extra. Ale najlepiej to nie pytaj co kupić tylko kup co ci się podoba. Nie słuchaj opinii bo opinia jak dupa każdy ma swoją
Ducati DesertX


@Zenononenon: Niestety wygląda dla mnie szkaradnie :D

Ducati Multistrada V4


@darkroad: Dosiadałem na targach moto, raczej to nie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

HD to chyba dla jaj dałeś


@gusguster: wcale nie, ale odpadł właśnie, bo na jazdę próbną zapraszają pod koniec kwietnia

Tiger chyba że masz za dużo kasy to GS


@zlozlo: Generalnie wszystkie Afryka, GS, Tiger w konfiguracjach jakie chcę
@LoneRider: Przy zakupie ale potem koszty utrzymania już się różnią ogromnie,porównaj sobie koszty naprawy lub wymianę jakiegoś uszkodzonego elementu. Ale skoro planujesz wydać takie pieniądze na moto to nie stanowią one dla ciebie problemu wiec kup co ci się podoba, Ja każde moto kupowałem oczami a nie tym co ludzie o nich piszą. Warto sobie po-testować wcześniej. Jako fan Kawasaki polecam jeszcze Versysa 1000.