Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4 to może mi powiedz, co eksperci od kilku lat powtarzają na temat hiszpańskich sędziów, czy hiszpańskie i obcokrajowe media nie mają jednakowej opinii na ich temat, jaką pozycję w świecie piłki mają hiszpańscy sędziowie, czy przypadkiem nie ma aktualnie skandalu sędziowskiego w Hiszpanii, czy kluby od lat nie wzywają do zmian... to może porozmawiamy o czymś więcej, niż ten jeden mecz

i oczywiście rozmawiam z emocjonalnym małolatem, który nie czyta wpisu,
@red7000: Tylko chłopczyku, w momencie kiedy piszesz ''zatrzymanie Raphinii'' to nikt nie ma pewności, czy chodzi o to, że brazylijczyk był zatrzymywany, czy on kogoś zatrzymywał. Ja pojęcia dalej nie mam o którą sytuację chodziło, taka była ona istotna.

Powtarzasz slogany, a ten mecz sędziowany był na przeciętnym poziomie. Właśnie pokazujesz, że bardziej grzeją Cię sytuacje z tryliona innych spotkań, zamiast obiektywnie ocenić to dzisiejsze, gdzie największa kontrowersja to brak żółtej
@F1A2Z3A4 Nie obarczaj mnie tym, że czegoś nie rozumiesz. Kontrowersyjne zatrzymanie Raphinii było tylko jedno i było na kartkę przy polu karnym - na korzyść Barcy.

Slogany? Przecież to czyste fakty, dopiero miałeś MŚ, LM co roku, inne puchary, rankingi, statystyki, opinie ekspertów, co jeszcze uważasz za slogany? Oglądałeś poprzednie El Clasico? Tam Gavi wykonał dwa ataki na twarz rywala bez piłki i 0 kartek. To rzuca się w oczy, masz mnóstwo
@red7000: Ty w tym wpisie przyznałeś, że oglądasz trzy mecze w sezonie, a dwie wypowiedzi dalej uważasz się za eksperta od tej ligi.
Jeszcze raz przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Odstawiam w kąt kontrowersje z innych spotkań i piszę o tym dzisiejszym tylko i wyłącznie. Śmieję się z tego, że za kontrowersję uznajesz jedną, lub drugą miękką kartkę i nie pozwala Ci to oglądać spotkania. W lidze mistrzów nie ma