Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zawsze chciałem mieszkać w centrum ale dotarło do mnie że lepiej w sumie mieć samochód i mieszkać te 20 minut od centrum miasta. O wiele lepiej się czuję na jakimś drobnym #!$%@? z wszystkimi usługami upchanymi w jednym miejscu i jeszcze z niższą ceną za wynajem. Ma tak ktoś jeszcze xD ? może się podzielić ktoś doświadczeniem centrum miasta vs osiedla dookoła ?

#krakow #mieszkanie
  • 5
@cl_master: ale przecież to normalne. W życiu nie chciałbym mieszkać w centrum. Typowa sypialnia na obrzeżach (z dobrą komunikacją z centrum) jest milion razy lepsza do normalnego życia. Wszystko załatwisz "lokalnie", dojedziesz do marketów, galerii w ciągu kilku minut, z miasta też wyjedziesz bardzo sprawnie. A jak potrzebujesz dojechać do centrum to zawsze możesz to zrobić.
@cl_master: W ścisłym centrum miasta jest większa przestępczość i hałas, brak spokoju szczególnie w nocy (bo to właśnie w centrum najwięcej imprez się odbywa) więc tak - lepiej jest według mnie mieszkać trochę dalej od centrum, bo ceny nieruchomości są na ogół sporo niższe, a w zależności od miejsca dojazd do centrum w razie potrzeby może nie być absolutnie żadnym problemem.

OK, jakbym miała nielimitowany hajs to pewnie fajnie by było