Wpis z mikrobloga

@pastibox: Rok temu w marcu na granicy nie wyrabiali ze spisywaniem ludzi. Jak ktoś myślał, że taka pompa wynajmowania 36 metrów we Wrocławiu za 4k przetrwa dłużej bez imigrantów to jest po prostu gupi XD Wątpliwości panu landlordowi powinny się pojawić już po tym jak ktoś nie przedłużył umowy w marcu a landlord musi szukać chętnych. No dlaczego, filmik-gdzie-polskie-flagi.mov
@pastibox: jeśli zobaczę jakiś odpływ ukraińców z mojego osiedla, przestanę ciągle słyszeć ukraiński w windach i na klatce, albo zmniejszy się ilość ukraińskich fur w garażu to dam znać XD ale raczej nie predko
@pastibox jeszcze 2 miesiące i będzie taniej niż w 2020.

a na serio- pojedyncze przypadki w stylu trust me bro to tak średnio xd swoją drogą jeśli prawda to ciekawe czy maj do maja lipiec do lipca też będą spadki bo marzec to chyba największy skok

więc zawołaj proszę na coś poważniejszego i gdy mieszkania będą tańsze niż w 2 kwartale 2020 xd
@KakaowyTaboret narazie miałem wołać jak ceny najmu spadną we Wrocławiu r/r. Może to nie jeśliś wielki dowód, bo tak jak wielokrotnie pisałem z raportów dowiesz się z dużym opóźnieniem. Nie zmienia to jednak faktów, że ceny najmu spadają czy się podoba czy nie XD
Czy jeszcze mam wołać czy już możemy uznać to za odklepane?
Czy jeszcze mam wołać czy już możemy uznać to za odklepane?


@pastibox: jezu odklepane jakąś wojnę robisz xD jakbym nie wiem tworzył tu jakąś krucjatę a pytałem z ciekawości jakby bardzo mnie obchodziły ceny wynajmu we Wrocławiu xD niech będzie, screen z FB mi wystarczy- jest taniej niż rok temu i wierzę temu bardziej niż Ty raportom NBP :)

niech Ci będzie. Mi niedawno sonarhome wysłał maila, że moje mieszkanie podrożało
@pastibox: to zależy spadkowiczu. Ja akurat wynajem po cenie przed tym boomem a mogłem swobodnie plus 20 procent jak nie więcej. Jakilwiek spodziewałem się że to sytuacja anormlama i ceny się unormują w okresie do 2 lat. A że wolę mieć stałego najemcę niż zmienić co roku, bo w końcu zmiana lokatora to też koszta, to mnie ten problem nie dotyczy. Co więcej czuje ze mógłbym nawet podnieść trochę. Ale to