Wpis z mikrobloga

@DobryMaron: Bo wystepowal na wielu bitwach freestyleowych po ktorych juz nikt go nie wyzywal na pojedynek bo kazdy wygrywal. W miedzyczasie wydawal albumy a wsrod nich jeden bialy kruk 30 minut z zycia sto procent freestyle ktory jak nazwa wskazuje jest nagrany na freee
@Elo_tu_Ziemia: W czasach gdy wystepowal na tych bitwach wszystkich to byl niekwestionowanym mistrzem az przestali go wyzywac do walk na free bo wszystkie wygrywal. Teraz tez nikt do niego nie wyskakuje a ciekawie mogloby byc bo juz wiele lat minelo i pewnie stylowo i punchowo nadal by miazdzyl przeciwnikow. Im jestem starszy tym mniej sledze swiat HH i tego miksera nawet nie znam, ale za to mam ladna kolekcje albumow, jakies
@ExtraPensja:

O #!$%@?, 23 lata na scenie?

23 lata na scenie to bym nie powiedzial, ale od 22-23 lat freestyluje nagrywa od 8 cos takiego, szczerze nigdy nie słyszałem lepszego typa we freestyle'u czasami ma lajwy gdzie #!$%@? barsy z czatu, obstawiam, ze nigdy czegos takiego nie slyczales: tutaj daje przyklad bo to akurat nadrabiam 1:25:15 https://www.youtube.com/watch?v=SJuZMmNEJRs&t=5219s, cokolwiek napiszesz na czacie chłop Ci to zafreestyle'uje
@ExtraPensja:

Kiedys sie ogladalo te bitwy ale nie za wiele ksywek zapamietalem i o nim nie slyszalem.

harry nie jest znany z bitew własnie to go wyróżnia od jechania sobie po pannacha czy starych, bardziej bragga i świadomość swoich umiejetności
@DobryMaron: Powiem tak, angielski znam na tyle zeby sie dogadac, nie zbyt elokwentnie ale zrozumieja mnie a ja ich. Piosenek i nawijek po angielsku nie jestem w stanie tlumaczyc symultanicznie i wylapuje niektore slowa przez co nie wiem o czym nawijali przez pol tracku. Amerykanski rap zawsze sluchalem dla bitow doktora a o czym nawijali gowno mnie obchodzilo bo amerykanska kultura, ich zarty czy problemy raczej sa odlegle od polskich. Przykladowo
@ExtraPensja: Nie no w polsce, sam nie wyłapie wszystkiego co nawija, bo jak oglądam reakcje jakis ludzi na jego freetyle to oni wyłapują co chwile podwoje znaczenie, ale aż tak nie ogarniam popkultury czy jezyka ogólnie, ale samo to, że leci na potrójnym przyspieszeniu we freestylu czytając czat i rzucając "bars', świadczy o tym, że chłop znaczy wiecej niż ktokolwiek z polski bo nikt tak nie nawinął, sprawdz sobie jego odcinki