Wpis z mikrobloga

@Elo_tu_Ziemia: tak szczerze to znalem miksera i harrego, ale wolalem sie utwierdzi w przekonaniu, ze harry podchodzi wiekszosci ludziom, ogolnie zmiana flow we freestylu wedlug mnie jest najtrudniejsza, a harry robi to na zawołanie
@DobryMaron: Jakby wiesz, nie śledzę tego co się dzieje za granicą, daje tylko taki przykład, myślę że nie ma lepszego od Niego. Ogółem polski free się na przestrzeni lat #!$%@?łł, zrobiły się modne pancze o niuniach, a na ostatniej bitwie widziałem że już normalnie teksty "twoja stara twój stary" wjeżdżają. Ogółem wiele osób twierdzi że to free, więc należy jak najbardziej kogoś pocisnąć, ale są takie pisane, aczkolwiek niepisane zasady (
@Elo_tu_Ziemia: w sensie znam polski freestyle troche, ten na wbw i na bitwie o poludnie np to jest ten bardziej toxic freestyle, mikser reprezentuje poziom harrego, czyli szerzy zajawke bez wyzywania, niby jak jest jakas bitwa freestylowa to tez sledze, ale harry zmienił moje postrzeganie na freestyle, nie trzeba jechac od niuń czy od starych, aby byc najlepszym, dlatego blizej mi do miksera i najblizej do harrego niż do jechania sie
@ExtraPensja: I nie jest on niekwestionowanym mistrzem free, owszem potrafi rozbujać publikę, swego czasu znałem na pamięć cały jego free z koncertu pożegnalnego Pfk, moim zdaniem Mikser bije go na głowę pod wieloma względami. Ale to moje zdanie, każdy ma swoje, peace.